Последние новости в Украине
Укр
Рус
28 августа 2016 - обновлено в
Новости Украины
Колонка авторов

Екскурсія на дачу Ющенка завершилась в міліції

...

Виставляти напоказ дачний будинок – нова мода українських чиновників. Запрошуючи журналістів у свою заміську резиденцію, слуги народу намагаються продемонструвати свій архітектурний смак або продемонструвати невибагливість у побуті та відносну скромність. Свої садиби відкривали для преси і столичний мер, і прем’єр-міністр, і Голова секретаріату, і екс-секретар РНБО. А законодавцем мод можна по праву назвати Президента. Він ще в часи свого прем’єрства возив у Безрадичі журналістську тусовку, щоб продемонструвати своє чимале господарство.

Нині ця мода набуває гротескних масштабів. Трапляються і комічні ситуації – Петро Порошенко, привізши акул пера в свою хатинку, навіть не зміг пригадати, скільки в ній кімнат. Після чого в пресі з’явилися матеріали про те, що Петро Олексійович відволікав увагу ЗМІ від іншої – значно масштабнішої хатинки.

Після такого конфузу як не згадати про неофіційну дачу Віктора Ющенка неподалік Яремчі, про яку достеменно відомо, що вона справді Ющенкова, що він сам розробляв її проект, що коштує вона 60 тисяч доларів – так, принаймні, стверджує гендиректор фірми “Явсон”, Олександр Яворський, який опікувався будівництвом будинку. А ще прес-секретар Президента Ірина Геращенко обіцяла, що Ющенко не збирається ховати цей будинок і обов’язково запросить туди журналістів.

«Обоз» вирішив не чекати офіційного запрошення, а вже сьогодні перевірити гостинність ґазди. Перший висновок, який довелося зробити від ознайомлення із президентским будиночком, був таким : оглядини дачі Ющенка можуть закінчитися «трьома роками обмеження волі». Про це серйозним тоном, вимахуючи Кримінальним Кодексом, розповідав мені заступник начальника Яремчаського райвідділу міліції. «Вважайте, що вам пощастило. Ми вас сьогодні відпускаємо. Але не думайте більше навідуватися на будівництво, бо це може для вас погано завершитись», - страхав начальник. «Жартуєте? Влада ж в країні змінилася», - запитала на прощання стража порядку. «Змінилася», - погодився той.

Наши блоги