Последние новости в Украине
Укр
Рус
31 августа 2016 - обновлено в
Новости Украины
Колонка авторов

Жінка-рентген

...

Про диво-жінку мені розповів знайомий. Говорив такі речі, що не піддаються звичному розумінню. Скажімо, що вона без жодної апаратури за кілька хвилин продіагностує пацієнта з голови до ніг. Перевірив її вміння на собі. Мав деякі проблеми зі здоров’ям, лікування не приносило полегшення. А воно і не могло бути, бо, за словами жінки-рентгена, лікував зов­сім не те.

Перевірено на собі

Мій знайомий – людина гра­мот­на, першому-ліпшому лікареві свого здоров’я не довірить. Йому можна вірити, проте ми вирішили побачити все на власні очі. До того ж напередодні проходили профілактичний огляд також не в перших-ліпших лікарів, тож свої діагнози знали напам’ять.

У приймальні – невеличка черга. Поки Іванна Василівна приймала пацієнтів, ми вирішили поспілкуватися з тими, що чекали в черзі.

– Іванну Василівну знаю понад 10 років, – сказала Марія з Перемишлянського району. – У лікарні мені поставили діагноз – киста яєчника і порадили терміново оперувати, бо він може тріснути. Страш­но було лягати під ніж, тож я прийшла ще порадитися з Іванною Карплюк. Обійшлося без операції, зараз у мене все нормально. Нині привезла до неї свою сестру.

Наши блоги