Голлівудський трилер у виконанні Тимошенко - Обозреватель

Голлівудський трилер у виконанні Тимошенко

Усе повертається на круги своя. Форум національного порятунку, що відбувався в п’ятницю в Українському домі, підтверджував цю біблійну істину. Адже знову українці є свідками, як ті самі персони знову  говорять, що владу в Україні треба міняти. Різниця лише в тому, що в 2001 це вимагали зробити через імпічмент, в 2004 році через третій тур виборів, а тепер через - дострокові вибори.

 

Юлія Тимошенко, яка також відзначила циклічність історії на початку свого виступу, дала їй цілком голлівудське пояснення. Мовляв, в американських кінострічках так трапляється, що потвору вбивають, святкують перемогу,  а вона за спиною раптово повстає. «Ось і наша потвора повстала — треба вбивати її знову», — бідкалася Тимошенко. «Розгортається не просто кучмізм, а найгірша форма кучмізму!», — страхала вона присутніх.

«Леді Ю» додала, що у відродженні жахливої істоти є провина усіх помаранчевих лідерів, «але не треба обертатися і з’ясовувати, хто винен в тому, що в Україні після Помаранчевої революції ворожі сили здобули реванш. Не час з’ясовувати, хто витягував м’ясо з борщу — всі тягали потроху», — образно змалювала ситуацію Тимошенко.

 

Єдиний варіант побороти гідру – це розпустити парламент. Всі особи, які зібралися на форум, були окрилені цією думкою.

 

Котигорошки, готові йти у звитяжний бій, мають в своєму активі хороший досвід. В першому ряду партеру сиділи пліч-о-пліч Луценко, Кириленко, Катеринчук, Стецьків, Каськів. Трохи далі - менш відомі персони, лідери громадських та політичних організацій, що побажали долучитися до справи.

 

Всі вони підписали звернення до Президента з вимогою дострокових виборів. Як сказала Юлія Тимошенко, «Президент має обов’язок і право розігнати якнайшвидше цю шайку. І він або зробить це, або втратить залишки довіри». Представники форуму її в цьому одноголосно підтримали.

 

До речі, Юлія Володимирівна свою пісню про розпуск парламенту під час свого виступу співала на тисячу ладів. Інколи це вражало: як можна по-різному оформити той самий сюжет?!

Спочатку Тимошенко зверталася до фільмів жахів, потім – переходить на лірику: «Сьогодні на вулиці весна, розпускаються бруньки. Так само мусить розпуститися і Верховна Рада». І кожного разу поверталася до тези про український Карфаген.

 

За Тимошенко на сцену ввійшов народний «самбіст» Юрій Луценко. Його виступ не буяв поетичними образами, як у лідерки БЮТ. Наприклад, ситуацію в країні він пояснив дуже просто: „Дві помаранчеві сили просрали майдан!”

А необхідність розпуску парламенту він пояснював не на бруньках та квітах, а тим, що нині в країні влада „маразматичних динозаврів”. „Вони чомусь ображаються, коли я так їх називаю, хоча у них немає довідки ні з психлікарні, ні з музею», — зауважив Луценко.

На його думку, шанси змінити ситуацію в країні є доволі високими: «Вони нас бояться, бо Кабінет Міністрів України з усіх боків оточений Україною. Не тою Україною, яка заганяє козлів у стійло, а іншою…”.

 

Основні тези Луценка, звичайно, перегукувалися з заявами Ттмошенко. Однак була одна істотна відмінність. Прапором боротьби Юрій Вітальович пропонував зробити Віктора Ющенка. «Я вибрав цього Президента, але в мене його забирають, перерозподіливши його повноваження на користь уряду. Не важливі персональні якості Президента - важливо, що він — гарант наших демократичних прав і символ незалежності. Це - наш прапор», — заявив Луценко. Свій виступ він закінчив словами: «Реально покращити наше життя вже сьогодні, якщо Президент розпустить парламент».

 

Виступи колишніх та нинішніх „нашоукраїнців” Катеренчука та Кириленка були доволі банальми. Кириленко запам’ятався припущенням, що якщо не буде дострокових виборів, то в Україні виборів не буде взагалі. «Тоді в 2011 році у нас буде абсолютно контрольована виборча кампанія. Кожен виборець у кожному регіоні стовідсотково проголосує за той список, на який йому вкажуть», — наголосив він.

Веселіше стало, коли слово передали лідерам дрібніших партій та організацій.

Було відчутно, що оратори скучили за трибуною, і у свої виступи вкладали усю фантазію.

 

Наприклад, народний депутат та лідер Союзу Українок Лілія Григорович проаналізувала політичну ситуацію України з точки зору програми «В світі тварин». Вона на трибуні довго розмірковувала на тему, що ссавці народжуються з хапальними рефлексами, а людина — єдина жива істота, яка має давальний інстинкт. «Однак, зараз ми є свідками в нашій політиці хапальних рефлексів від ондатрових шапок до шапки Мономаха», — заявила Григорович, натякаючи на кримінальне минуле прем’єра. Закінчила свій виступ закликом на одному диханні: «Політичні борделі мусять бути розпущені! Зраді — ні! Слава Україні!»

 

Володимир Філенко відзначився тим, що порівняв Кінаха зі свинею «або собакою, що бігає туди-сюди». А Григорій Омельченко, як представник Спілки Офіцерів закликав Ющенка стати справжнім чоловіком, який повинен адекватно реагувати на політичну ситуацію в Україні. Мовляв, уявіть собі: грабіжник грабує матір, ґвалтівник ґвалтує дружину, а бандит вбиває дочку. Як варто діяти?

 

Омельченко зауважив, що він готовий допомогти Президенту стати справжнім чоловіком. «Вікторе, я навіть готовий з тобою стрибнути на одному парашуті. Постав лише підпис під документом про розпуск парламенту», — звернувся він до Ющенка. Представник спілки ветеранів розповів, що в нього є діди, які кажуть: „мені вже 81 рік, а я готовий автомата до пуза приставити”.

 

Можливо, щось історичне сказала б і баба Параска, яка також завітала на Форум. Але Філенко їй сказав: „Бабушка Параска, вам не буде сьогодні слова”.

Після завершення форуму звернення до Президента з вимогою розпуску парламенту  лідери опозиції понесли Віктору Ющенку. Той їх прийняв, звернення узяв, але, як зрозуміли журналісти, нічого обнадійливого не сказав.

 

Хоча учасники форуму всі, як один твердили , що Президент майже готовий розпустити парламент.

 

„Він утримається від цього кроку, лише якщо „регіонали” дозволять йому поміняти генпрокурора, та перестануть наповнювати більшість за рахунок депутатів з опозиції”, -зауважив Стецьків. Він додав, що Регіони вже зараз активно обробляють Президента, обіцяючи йому не чіпати його нардепів.

 

Депутат Шкіль назвав готовність Президента 70-відсотковою. На його думку, все залежить від завтрашнього майдану. „Якщо Президент побачить силу, то, можливо, в нього вистачить рішучості прийняти таке рішення”.

 

Цікаво, що попри оптимістичні настрої, ніхто з помаранчевих не зважився на умовах парі стверджувати, що Ющенко підпише указ про розпуск парламенту. Не знайшов бажаючих укласти парі з „Обозом” і депутат з Партії Регіонів Едуард Прутнік. Спілкуючись з автором цих рядків біля сцени на Форумі національної єдності, він лише істерично розсміявся: „Президент розпустить парламент? - Такого ніколи не буде!”  

Що ж, голлівудські триллери не завжди мають «хепі енд».

30 марта 19:21
:   Средняя оценка: Голосов: 0
РаспечататьОтправить другу
Комментировать
Комментировать
Читать правила
Читать правила
Имя*  
Ваш комментарий* 
 
Комментарии: 71    показать все | позитивные
рowder
02.04.2007 1:38:30
 
Name
не согласен согласен    Рейтинг: 0
 
Ірина
31.03.2007 16:56:48
 
Нинель

Может, дорогая Нинель,к сожалению, может... Вспомните роль личности в истории. Тот же Наполеон, Петя первОй, дедушка Ленин...
Обидно, что через несколько лет эту падаль Леопольда никто не вспомнит. А вот Украину он продал... Представляю, как его будет крутить и вертеть в аду...
не согласен согласен    Рейтинг: 12
 
VVV
31.03.2007 16:56:29
 
2 Нинель, она же Нелли, она же NAT

Реальнее уж некуда.
"Один человек не может быть виновен..." Прям напомнили недоброй памяти политбюро. Нет, это как раз тот случай, когда один именно и может.
Не стоит прятаться за коллективную ответственность. При такой ответственности, как правило, никто не виноват. Проходили, знаем.
не согласен согласен    Рейтинг: 11
 
нинель
31.03.2007 16:49:57
 
Ирина
Ладно. Прекратим этот разговор - я еду на Майдан. Это на данный момент более важно.
VVV
Попробуйте реально оценивать ситуацию, тогда можно избежать дальнейших ошибок. Не может один человек быть виновен, как бы вы не хотели его обвинять во всех грехах.
не согласен согласен    Рейтинг: 0
 
VVV
31.03.2007 16:36:43
 
В который раз повторю: во всем этом бардаке виноват Ющ и только Ющ.
Все-таки прав был Янук, сам того не понимая, когда называл Юща котом Леопольдом.
Ну не надо Ющу никаких заварушек, тем более когда нужно самому принимать серьезные решения.
Ему бы тихонько досидеть свой срок, черепки перебирая и самому от себя балдея.
Ну гадят на голову все кому не лень, но зато президент, мол, а не пастух гусей.
Хоружевку из девушки вытащить невозможно..:-(

И тупое балабольство Юрасика только лишний раз раздражает.

«Я вибрав цього Президента, але в мене його забирають...».

Кто его у тебя забирает? Он нахрен никому не нужен.
Я тоже выбрал этого президента (не Янука ж было выбирать), а он, сук@, всех продал.
Кто, в угоду своим тупым хуторским амбициям, вынул Янука из политического небытия?
В сентябре 2005 уже почти никто не помнил кто это такой.
Так бы и сидел он на подмосковной даче, вспоминая минувшие дни.

«Не важливі персональні якості Президента - важливо, що він — гарант наших демократичних прав і символ незалежності. Це - наш прапор»

Так и хочется спросить: «Юрася, ты правда дурак?».
В первую очередь важны персональные качества. А у него нет никаких.
Много он тебе нагарантировал? А выполнил сколько?
Я такой «прапор» «мав бачити». «Символ незалежності», блин. Від розуму і совісті...

Так что необходимо не только распускать парламент, а и самому Ющу подавать в отставку.
Как пел незабвенный Владимир Семенович:
«Шах расписался в полном неумении,
вот тут его возьми и замени...»

А подавать в отставку ему даже в голову не приходит. «Мессия» хренов.
Так что ничего он не распустит, а будет нудить об очередных универсалах-меморандумах.
В свободное от пасеки и мотоциклов время.
не согласен согласен    Рейтинг: 17
 
Ірина
31.03.2007 16:32:51
 
К сожалению, я не имею возможни ни наблюдать по ТВ, ни участвовать в митинге. Только вебкам. И видно, что людей мало на Майдане. Мало ! А босоты много.
И колеблющийся През надо всем этим. Чтоб его уже заколебало.
не согласен согласен    Рейтинг: 5
 
нинель
31.03.2007 16:29:29
 
Ирина

Так можно далеко зайти. Если заняться такими вещами. Может это станет идеей национальной едности? Тогда и возрастные ограничения надо вводить, особенно для женщин.
Послушайте трансляцию на 1-м канале. Пока не поймут оранжевые, что ВСЕ, оптом, своими междусобойчиками создали такую ситуацию в Украине, не будет никакого успеха. А заявления Тимошенко, что пойдут ДВУМЯ демократическими колоннами на перевыборы говорит само за себя. Вот тут и зарыта эта самая собака. Неужели это тоже связано с .... Тогда, действительно, совсем плохо у нас. Безисходность.
не согласен согласен    Рейтинг: 1
 
Ірина
31.03.2007 16:13:39
 
Нинель

Не по теме, конечно, ну да уж ладно. Токмо из любови к торжеству науки, за которую Вы недавно ратовали.
Вы поинтересуйтесь трудами старикана Фрейда, он Вам красочно растолкует прямую связь между сексуальными наклонностями политика (и даже не политика) и его действиями. Уж такой он, этот Фрейд.
не согласен согласен    Рейтинг: 1
 
Али
31.03.2007 16:06:38
 
Нинель
Согласен.
не согласен согласен    Рейтинг: 1
 
нинель
31.03.2007 15:55:15
 
НАТО

И что? Какое отношение чьи-то сексуальные наклонности имеют к политике. Так далеко можно зайти по каждому политику. Послушайте марафон на 1-м канале. Даже я - мирный человек, слушая выступления коммуняк и прочего сброда - Стояна, Богословской... на ура вызывают, то вспоминаю Шевченко.
Али
Когда-то Татьяна Чорновил писала реальные статьи о Президенте, потом по мере изменения политики ОБОЗа присоединилась к Коробовой.
Это говорит о нашей журналистике, в первую очередь, о нашем обществе. Из этих реалий исходите. Так это же - журналисты не самая необразованная часть общества. Вот где эта самая собака зарыта.
не согласен согласен    Рейтинг: 3
 
Али
31.03.2007 15:21:52
 
Еще недавно, когда Мишаня Бродский был за Тимошенко, "Обоз" всячески пиарил ЮВТ. Теперь Мишаня пронюхал про массовую измену и решил соскочить. Все его журналюги стали подавать образ Тимошенко в негативе.
Какие же вы БЛЯДИ "обозовцы"!!!
не согласен согласен    Рейтинг: 8
 
Lili
31.03.2007 14:34:19
 
А вот я готова на сколько угодно поспорить с автором, что роспуска парламента не будет - по крайней мере, при Ющенко. Обоз, спорнем?
не согласен согласен    Рейтинг: 3
 
Nk
31.03.2007 13:25:53
 
Ирине.
Возможно, там все гораздо прозаичнее. Они с президентом дополняют друг друга. Один "тихий", второй "буйный". А в сумме -- такая идиллическая гармония, статический баланс, стремление к совершенству. В этом мире все уравновешенно.
не согласен согласен    Рейтинг: 2
 
НАТО
31.03.2007 13:18:11
 
(bog_dan)

Ваша фамилия Каськив, или Доний? Белый фрак при вас? И ведро с говном тоже?
не согласен согласен    Рейтинг: 3
 
НАТО
31.03.2007 13:15:17
 
(нинель)
Вы тут помолчали бы не только о женском уме, а о уме вообще. Физик-теоретик, блин!

Всем уже давным-давно известно о сексуальных наклонностях Головатого. То, что он пассивный гомик, знают даже дворовые коты г. Киева. Все знают, что его "мужем" был Сергей Киселев с АйСиТиВи. Он уже давно ложил и на Украину и на демократию. Боролся он только с КПСС и Совком и то только потому, что ими мужеложство преследовалось по специальной статье УК УССР. Убрали бы эту статью еще при Совке и Головатый возлюбил бы и КПСС и Совок. Этого не за деньги купили, а, скорее всего, в "мужья" предложили кого-то типа Казбека Тадеева. Тьфу, мерзость какая...
не согласен согласен    Рейтинг: 9
 
нинель
31.03.2007 13:13:43
 
Вот видите, а говорите скучно. Различие установлено НАУКОЙ, современной. Если подумать хотя бы чуть-чуть, то и вопросов по этому поводу не возникло бы. Имею в виду мыслительный процесс. Всего хорошего. Надо уходить.
не согласен согласен    Рейтинг: 0
 
Nk
31.03.2007 13:07:44
 
Что то не добавляют оптимизма уши (и усы) "національносвідомого морального" Ивченко, торчащие через 2 чел. от Юли. То то народ вдохновится, увидев его на трибуне!
Кажется, грабли им подставлять и не надо. Они сами находят.
не согласен согласен    Рейтинг: 4
 
Ірина
31.03.2007 13:05:37
 
Нинели

Не знала, что существует ЖЕНСКОЕ мышление. Теперь буду мыслить именно этим мышлением. Полностью отрекусь от мужского. И даже от среднего.
"Благоприятствуют установлению демократии"... Это тоже неплохо сказано - благоприятствовать. уставновлению. Хмм... Еще вот немножко поблагоприятствую своими постами, да вы своих добавите постов - и демократия засверкает всеми цветами радуги.
А я то, с моим женским мышлением, думала, что демократия - это и вправду "химера". Недалёкие же мы с Ницше...
не согласен согласен    Рейтинг: 1
 
bog_dan
31.03.2007 13:02:00
 
Постановка питання „Зняти директора” – принизливо - примітивна і по формі і по змісту, оскільки розрахована на просте тупе виконання. Останні 14 років ми тільки й робимо, що бігаємо туди – сюди за так званими „лідерами”: „Побігли туди – там світле майбутнє!”. „Ні, біжімо назад – не туди прибігли”. Люди, ви ще не втомились бездумно бігати стадом за мерсами освинілих багатіїв?
Невже серед 48 мільйонів українців не знайдеться кілька десятків високоінтелектуальних, порядних, харизматичних особистостей, які чітко скажуть: „Так, перевибори потрібні. Для забезпечення НАРОДОВЛАДДЯ та САМОУРЯДУВАННЯ НАРОДОМ УКРАЇНИ, а не постномеклатурою і олігархією. Для цього потрібно визначити найбільш ефективну модель державного устрою та підібрати команду нової, моральної політичної еліти як в Києві, так і регіонах. Питання державоустрою винести на всенародний референдум і оприлюднити списки достойників, котрі матимуть за честь рятувати державу від колапсу. Чи це надто складно для розжирілого інтелекту, небезпечно для тіла і капіталу?
не согласен согласен    Рейтинг: 3
 
evg
31.03.2007 12:57:11
 
Покорность и безразличие это шаг в никуда, сделав этот шаг еще не знаешь, что ты кому-то сделал хорошо, кому это важно и нужно эта самая покорность, безверие и безразличность, а себе оставишь лишь то, что зовут тебя никак и вообще ты никто!
не согласен согласен    Рейтинг: 5
 
нинель
31.03.2007 12:55:26
 
31.03.07 12:42 Ирина

Ваш пост пример необычайного и такого глубокого мышления, особенно женского. Такая эрудиция, что некоторым будет очень позновательно и интересно. Такие посты просто благоприятствуют установлению демократии в Украине.
не согласен согласен    Рейтинг: 1
 
Recap
31.03.2007 12:52:39
 
Я с регионалами очень плотно общался. Партия Двух Регионов - это такое себе подразделение СКМ, причем не самое лучшее. По дерибану бюджета этим господам равных нет. У них такая психология, еще с советских времен, что ГОСУДАРСТВО ДОЛЖНО КОРМИТЬ народ. И все за народ решать. Себя они назначили "кормильцами народа", которым нужно очень хорошо питаться. Самодостаточные люди не интересны партии, нужно, чтобы человек был в чем-то зависим (компромат, грешки, долги, принятая мат. помощь и т.д.). Это какой-то сплав идей красного директората и "бизнесменов", выросших из рэкетиров 90-х годов.
не согласен согласен    Рейтинг: 5
 
Ірина
31.03.2007 12:42:20
 
2 Nk

Насчёт Головатого - то не стоит удивляться. У него, видимо, наступил период климакса. А у пассивных гомов он протекает болезненно.
Или же у нее "любимый" из голубых. Из бело-голубых.
не согласен согласен    Рейтинг: 1
 
НАТО
31.03.2007 12:37:25
 
(Наблюдатель)
Вот это ваше - пользу своему государству могут только работающие предприятия (любой формы собственности), резвая тогровля меджу странами, высокий уровень медицины, и толерантное отношение друг к другу.

Так это общие фразы, или вы это применительно к правительству Хама и его проФФессионалов? А ну-ка назовите мне в том правительстве настоящих профессионалов, а не проФФессионалов и бизнесюков типа Клюева, пришедших решать свои кАнкретные бизнес-интересы. Может это гестаповец и явный агент ФСБ Пахло-Азаров префессионал? Или вечный тупой чиновник "потужный" Кинах? Или аферист с фальшивыми дипломами Рудьковский?
Да нет там в этом хамском правительстве профессионалов. Если вы честный человек, то вы хотя бы сами себе это скажете. Кроме того, кроме министров, там есть еще их замы, которые и решают все практические вопросы. А они на 85% представлены одной областью - Донецкой! Вы будете утверждать, что Донбасс - это центр экономической и прочей мысли? Что там сосредоточены патриотические силы Украины?
Лицемер вы и больше ничто и никто и при всей своей внешьней благовоспитанности вы самый настоящий донбассяк со всеми вытекающими...
не согласен согласен    Рейтинг: 3
 
Nk
31.03.2007 12:35:16
 
Правильно говорил на пленках Мельниченко голос, похожий на Кучму: "Падонки, бля, адни падонки!". Это я о Головатом.
С таким остервенением кричал "Возьмите меня, ну возьмите меня!", что аж неприлично для трижды министра-эвропейца. Даже вася кисель выглядит на его фоне степенным джентльменом. То ли водки нажрался, то ли кокаину нанюхался? Можно посочувствовать ГАИшнику, которого Головатый избивал за то, что ночью остановил пьяного Головатого за рулем.
"Падонки, бля, адни падонки!".
не согласен согласен    Рейтинг: 2