2/3 українців вірять, що країна зможе провести ЄВРО-2012

Смотрите

Трохи менше чверті співвітчизників не вірять у те, що в Україні відбудеться ЄВРО-2012. Такі дані було отримано в ході телефонного опитування «Першої рейтингової системи» у п’яти великих містах країни на замовлення порталу «Обозреватель». Близько двох третин українців вірять у спроможність країни прийняти чемпіонат Європи з футболу. Кожен двадцятий респондент зазначив, що сподівається тільки на чудо.

Жінки більш скептично за чоловіків оцінюють можливості України організувати та провести ЄВРО-2012.

У віковому розподілі опитаних можна вивести залежність: найбільше оптимістів щодо ЄВРО-2012 в Україні серед наймолодшої вікової категорії, до 30 років, а найменше – поміж найстаршої групи респондентів 60 років і старших.

Дослідження проводилося 24-27 липня 2008 року.

Тип дослідження: опитування населення методом телефонного інтерв’ю за місцем проживання респондентів.

Регіон: Київ, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Львів.

Вибірка: 1002 респонденти віком 18+.

Статистична похибка не перевищує 3,2%.

кликните для увеличения

06 августа 17:04
:   Средняя оценка: Голосов: 1
РаспечататьОтправить другу
Комментировать
Комментировать
Читать правила
Читать правила
Имя*  
Ваш комментарий* 
 
Миля
07.08.2008 12:34:39
 
20 августа с поляками во Львове играем. Там и обсудим
не согласен согласен    Рейтинг: 0
 
Лонгер
07.08.2008 12:34:09
 
интересно, кого опрашивали. Идиотов?
не согласен согласен    Рейтинг: 0
 
Ес!
07.08.2008 12:33:34
 
ничего и слышать не хочу. Проведем без сучка и задоринки!
не согласен согласен    Рейтинг: 0
 
хм
07.08.2008 11:48:57
 
ну, 1000 респондентов это такое.. и похыбка 3,2%??? не смешите меня
не согласен согласен    Рейтинг: 0
 
Женя
07.08.2008 11:41:44
 
лучше бы депутатов опросили. С них и спрос будет. Самолично стяну шкуру с каждого, если провалится Евро
не согласен согласен    Рейтинг: 1
 
Вася
07.08.2008 11:40:54
 
мне вот что интересно - неужели силы, которым выгодно Евро слабее сил, кто на Евро член ложит?
не согласен согласен    Рейтинг: 0
 
верю
07.08.2008 11:39:49
 
верно, главное - верить!
не согласен согласен    Рейтинг: 0
 
Лопух
07.08.2008 10:49:16
 
да, УЕФА эти данные могут заинтересовать...
не согласен согласен    Рейтинг: 0
 
...
07.08.2008 10:43:19
 
2 айс
полностью согласен. Этих сумасбродных старикашек уже и за людей считать нельзя. После выборов мера....
не согласен согласен    Рейтинг: 0
 
биба
07.08.2008 10:42:06
 
лоханемся - факт
не согласен согласен    Рейтинг: 1
 
умник
07.08.2008 10:41:40
 
жаль, что от этих исследований ничего не зависит. Лучше проведите мониторинг аэропортов и дорог этих городов
не согласен согласен    Рейтинг: 0
 
байт
07.08.2008 10:40:48
 
очень много и в самом деле решится в августе...
не согласен согласен    Рейтинг: 0
 
Яч
07.08.2008 10:40:09
 
ОБОЗ, передайте эти данные в УЕФА! Ну и приврите еще немного. Это необходимо!
не согласен согласен    Рейтинг: 0
 
сапковский
07.08.2008 10:33:22
 
ну нормально! оправшивали правильные города, а не села тупорылые. Проведем, куда мы денемся!
не согласен согласен    Рейтинг: 0
 
мда
07.08.2008 10:32:06
 
лажанемся... в 20-ых числах августа прилетает УЕФА..
не согласен согласен    Рейтинг: 1
 
я