УкрРус

Хто проходить в Раду за партійними списками

  • Хто проходить в Раду за партійними списками
    Обозреватель/EPA

ЦВК ще не підрахувала всі протоколи на парламентських виборах, але за результатами екзит-полів можна з високою імовірністю підрахувати, скільки мандатів отримає кожна партія з тих, що подолали 5% бар’єр.

Еспресо.TV склало попередній приблизний список нардепів, які опиняться в новому парламенті. Враховуючи, що частина кандидатів з верхньої частини списків "Блоку Петра Порошенка" та "Народного фронту" стовідсотково опиняться у виконавчій владі, списки цих політсил містять більше прізвищ, ніж кількість місць, які вибороли партії.

"Блок Петра Порошенка"

1. Кличко Віталій Володимирович

2. Луценко Юрій Віталійович

3. Богомолець Ольга Вадимівна

4. Гройсман Володимир Борисович

5. Джемілєв Мустафа

6. Мамчур Юлій Валерійович

7. Матіос Марія Василівна

8. Томенко Микола Володимирович

9. Геращенко Ірина Володимирівна

10. Ковальчук Віталій Анатолійович

11. Квіт Сергій Миронович

12. Князевич Руслан Петрович

13. Стець Юрій Ярославович

14. Гринів Ігор Олексійович

15. Продан Оксана Петрівна

16. Новак Наталія Василівна

17. Пинзеник Віктор Михайлович

18. Заліщук Світлана Петрівна

19. Лещенко Сергій Анатолійович

20. Наєм Мустафа

21. Черненко Олександр Миколайович

22. Павленко Ростислав Миколайович

23. Іонова Марія Миколаївна

24. Палатний Артур Леонідович

25. Романюк Роман Сергійович

26. Розенко Павло Валерійович

27. Заболотний Григорій Михайлович

28. Южаніна Ніна Петрівна

29. Кононенко Ігор Віталійович

30. Фріз Ірина Василівна

31. Онуфрик Богдан Семенович

32. Матвієнко Анатолій Сергійович

33. Павелко Андрій Васильович

34. Палиця Ігор Петрович

35. Король Ігор Миколайович

36. Паламарчук Микола Петрович

37. Іщенко Валерій Олександрович

38. Пацкан Валерій Васильович

39. Антонищак Андрій Федорович

40. Гончаренко Олексій Олексійович

41. Козаченко Леонід Петрович

42. Ткачук Геннадій Віталійович

43. Герасимов Артур Володимирович

44. Агафонова Наталія Володимирівна

45. Денисенко Вадим Ігорович

46. Тригубенко Сергій Миколайович

47. Бєлькова Ольга Валентинівна

48. Савченко Олексій Юрійович

49. Червакова Ольга Валеріївна

50. Кобцев Михайло Валентинович

51. Насіров Роман Михайлович

52. Загорій Гліб Володимирович

53. Гвоздьов Михайло Олексійович

54. Фірсов Єгор Павлович

55. Алєксєєв Сергій Олегович

56. Чепінога Віталій Михайлович

57. Бакуменко Олександр Борисович

58. Грановський Олександр Михайлович

59. Кубів Степан Іванович

60. Мушак Олексій Петрович

61. Клімпуш-Цинцадзе Іванна Орестівна

62. Брензович Василь Іванович

63. Кудлаєнко Сергій Володимирович

64. Матузко Олена Олександрівна

65. Барна Степан Степанович

66. Макарян Давид Борисович

67. Побер Ігор Миколайович

"Народний фронт"

1. Яценюк Арсеній Петрович

2. Чорновол Тетяна Миколаївна

3. Турчинов Олександр Валентинович

4. Парубій Андрій Володимирович

5. Тетерук Андрій Анатолійович

6. Аваков Арсен Борисович

7. Сюмар Вікторія Петрівна

8. Кириленко В'ячеслав Анатолійович

9. Гриневич Лілія Михайлівна

10. Береза Юрій Миколайович

11. Петренко Павло Дмитрович

12. Пашинський Сергій Володимирович

13. Тимчук Дмитро Борисович

14. МартиненкоМикола Володимирович

15. Денісова Людмила Леонтіївна

16. Іванчук Андрій Володимирович

17. Васюник Ігор Васильович

18. Лук'янчук Руслан Валерійович

19. Лунченко Валерій Валерійович

20. Донець Тетяна Анатоліївна

21. Геращенко Антон Юрійович

22. Савчук Юрій Петрович

23. Левус Андрій Мар`янович

24. Дзензерський Денис Вікторович

25. Шкварилюк Володимир Васильович

26. Матейченко Костянтин Володимирович

27. Ледовських Олена Володимирівна

28. Колганова Олена Валеріївна

29. Фаєрмак Сергій Олександрович

30. Сидорчук Вадим Васильович

31. Заставний Роман Йосипович

32. Дейдей Євген Сергійович

33. Семерак Остап Михайлович

34. Княжицький Микола Леонідович

35. Бабенко Валерій Борисович

36. Ксенжук Олександр Степанович

37. Логвиновський Георгій Володимирович

38. Єленський Віктор Євгенович

39. Поляков Максим Анатолійович

40. Величкович Микола Романович

41. Горбунов Олександр Володимирович

42. Хміль Михайло Михайлович

43. Унгурян Павло Якимович

44. Висоцький Сергій Віталійович

45. Ванат Петро Михайлович

46. Войцеховська Світлана Михайлівна

47. Бриченко Ігор Віталійович

48. Котвіцький Ігор Олександрович

49. Пинзеник Павло Васильович

50. Сочка Олександр Олександрович

51. Кадикало Микола Олегович

52. Масоріна Олена Сергіївна

53. Присяжнюк Олександр Анатолійович

54. Кацер-Бучковська Наталя

55. Соляр Володимир Миронович

56. Сторожук Дмитро Анатолійович

57. Городецький Олександр Євгенович

58. Онищенко Ганна Володимирівна

59. Кремінь Тарас Дмитрович

60. Кривенко Вадим Валерійович

61. Каспрук Олексій Павлович

62. Проков'єв Андрій Олександрович

"Самопоміч"

1. Ганна Гопко

2. Павло Кишкар

3. Олексій Скрипник

4. Оксана Сироїд

5. Віктор Кривенко

6. Єгор Соболєв

7. Олена Бабак

8. Наталія Веселова

9. Олександр Данченко

10. Олена Сотник

11. Ярослав Маркевич, батальйон "Донбас".

12. Олег Лаврик

13. Ольга Галабала

14. Сергій Таран

15. Іван Мірошниченко

16. Андрій Журжій

17. Остап Єднак

18. Ігор Діденко

19. Олександр Опанасенко

20. Руслан Сидорович

21. Михайло Куцин

22. Іван Мірошниченко

23. Вікторія Пташник

24. Владислав Воскресенський

25. Ольга Стефанишина

26. Лев Підлісецький

27. Роман Семенуха

28. Олег Березюк

29. Ірина Суслова

30. Анна Романова

31. Андрій Мірошник

32. Сергій Кіраль

33. Вікторія Войціцька

34. Володимир Гаргуша

35. Юля Вусенко

"Опозиційний блок"

1. Бойко Юрий Анатолійович

2. Вілкул Олександр Юрійович

3. Добкін Михайло Маркович

4. Рабинович Вадим Зиновійович

5. Білий Олексій Петрович

6. Ларін Сергій Миколайович

7. Шуфрич Нестор Іванович

8. Королевська Наталія Юріївна

9. Бахтєєва Тетяна Дмитріївна

10. Скорик Микола Леонідович

11. Новінський Вадим Владиславович

12. Льовочкін Сергій Володимирович

13. Воропаєв Юрій Миколайович

14. Козак Тарас Романович

15. Гусак Володимир Георгійович

16. Льовочкіна Юлія Володимирівна

17. Кисельов Андрій Миколайович

18. Мирний Іван Миколайович

19. Мороко Юрій Миколайович

20. Мирошниченко Юрій Романович

21. Колесніков Дмитро Валерійович

22. Папієв Михайло Миколайович

Радикальна партія Ляшка

1. Ляшко Олег Валерійович.

2. Лозовий Андрій Сергійович

3. Мельничук Сергій Петрович

4. Бордюг Інна Леонідівна (Злата Огнєвіч)

5. Шухевич Юрій-Богдан Романович

6. Попов Ігор Володимирович

7. Вітко Артем Леонідович

8. Вощевський Валерій Миколайович

9. Мосійчук Ігор Володимирович

10. Галасюк Віктор Валерійович

11. Ленський Олексій Олексійович

12. Силантьєв Денис Олегович

13. Кошелєва Альона Володимирівна

14. Артеменко Андрій Вікторович

15. Купрієнко Олег Васильович

16. Кириченко Олексій Миколайович

17. Скуратовський Сергій Іванович

ВО "Свобода"

1. Тягнибок Олег Ярославович

2. Кошулинський Руслан Володимирович

3. Сич Олександр Максимович

4. Бенюк Богдан Михайлович

5. Миргородський Олексій Юрійович

6. Вітів Анатолій Миколайович

7. Мирний Олександр Борисович

8. Мохник Андрій Володимирович

9. Панькевич Олег Ігорович

10. Мірошниченко Ігор Михайлович

11. Швайка Ігор Олександрович

12. Сиротюк Юрій Миколайович

13. Кривецький Ігор Ігорович

14. Мартинюк Леонтій Святославович

15. Янків Ігор Тарасович

16. Гелевей Олег Іванович

17. Заіка Артем Миколайович

ВО "Батьківщина"

1. Савченко Надія Вікторівна

2. Тимошенко Юлія Володимирівна

3. Луценко Ігор Вікторович

4. Соболєв Сергій Владиславович

5. Шкрум Альона Іванівна

6. Івченко Вадим Євгенович

7. Немиря Григорій Михайлович

8. Крулько Іван Іванович

9. Рябчин Олексій Михайлович

10. Жданов Ігор Олександрович

11. Шлемко Дмитро Васильович

12. Тарасюк Борис Іванович

13. Кожем’якін Андрій Анатолійович

14. Кириленко Іван Григорович

15. Власенко Сергій Володимирович

16. Кужель Олександра Володимирівна

Выборы в Верховную Раду: текстовая онлайн-трансляция

Наши блоги