Чемпіоном Закарпаття з гандболу серед чоловічих команд стала збірна Великоберезнянщини (ФОТО)

2,0 т.

За час проведення чемпіонату сезону 2015-2016 рр. (4 тури) було зіграно більше 15 ігор. Усі були цікавими та захоплюючими.

У 4-ому турі ігор чемпіонату Закарпатської області, який відбувся 15 травня, гандболісти Великоберезнянщини здолали суперників і з рахунком 17:13 вибороли для району перемогу.

Інтрига зберігалася до останньої гри. Адже досвідчена команда «ЗУІ» Берегова перед фінальним туром випереджала команду Великого Березного на 1 очко. У боротьбі гандболісти показували неабияку жагу до перемоги та боролися за кожен м'яч. До речі, в складі збірної команди Великоберезнянського району третина гравців минуло сезону грали за команду «Варош» (збірна області), що брала участь у Вищій лізі України.

Після завершення змагань відбулася церемонія нагородження. Команди -призери чемпіонату Закарпатської області з гандболу серед чоловіків сезону 2015-2016 рр. отримали Кубки, грамоти та медалі від Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА. Нагородження проводив суддя змагань Сергій Шостак.

У збірній команді Великоберезнянського району виступали гравці: Віталій Уманець – капітан Дмитро, Балаж, Владислав Брензович, Михайло Данило, Максим Рошко, Олександр Сударіков, Юрій Лешко, Віталій Молнар, Олег Брижатий, Олександр Дорогін, Юрій Ковач, Сергій Цифра, Володимир Яцьків, Анатолій Костюх. Тренер команди – Микола Ходаковський.

Тетяна Гопко для БерезнийОНЛАЙН26 травня 2016р.