Хмельницькі спортсмени здобули перемоги на Кубоку світу з веслування на байдарках та каное

909

З 20 до 22 травня у німецькому місті Дуйсбург проводився Кубок світу з веслування на байдарках та каное. Троє хмельницьких спортсменів у складі збірної України виступили на цих змаганнях і привезли додому 4 медалі.

Грищун Інна на Кубку Світу здобула золоту медаль у байдарці-четвірці на дистанції 500 метрів та срібну медаль на дистанції 200 метрів. У збірної команди Білорусі наші дівчата виграли 5 сотих секунди.

Янчук Дмитро – золоту медаль на дистанції 1000 метрів у каное-двійці, а Алтухов Павло – бронзову медаль на дистанції 1000 метрів.

Спортсмени вихованці дитячо-юнацької спортивної школи управління освіти Хмельницької міської ради. Спортсменів підготували заслужені тренери України з веслування на байдарках та каное  Аркадій Майстер, Ольга Кіяшко, Сергій, Наталія та Юлія Жиляєви.

До слова, саме ці спортсмени претендують на участь у ХХХІ Літніх Олімпійських іграх, що будуть проводитись у Ріо-де-Жанейро з 5 до 21 серпня цього року. Їм з міського бюджету нещодавно виділили по 20 тисяч гривень на підготовку.