УкрРус

Кращим черкаським спортсменам призначили стипендії міського голови

  • Кращим черкаським спортсменам призначили стипендії міського голови

У Черкасах визначилися з претендентами на стипендії міського голови: їх отримуватимуть 20 кращих спортсменів нашого міста. Обирали серед 42 кандидатів. Як інформують у прес-службі Черкаської міськради, зважали, передовсім, на здобуті впродовж минулого року перемоги.

Грошові премії в розмірі дві тисячі гривень їм виплачуватимуть від червня до кінця року. Нагадаємо, підставою для призначення таких стипендій стало відповідне рішення Черкаської міської ради, ухвалене в березні цього року.

19 травня відбулося засідання комісії, де підбили підсумки конкурсу на здобуття цієї стипендії. До обговорення долучився і міський голова Анатолій Бондаренко. Він наголосив, що підтримка спортсменів і спорту в цілому серед пріоритетів.

– Незалежно від того, яка складається економічна ситуація, ми будемо й далі допомагати спортсменам, адже майбутнє – за здоровим поколінням, – сказав Анатолій Васильович. – Тим більше – кожен турнір потребує високої віддачі: і моральної, і фізичної, і фінансової.

Стипендії міського голови розподілені на кілька груп. Їх отримуватимуть представники олімпійських, неолімпійських, а ще – параолімпійських та дефлімпійських видів спорту:

1) Шевченко Артем Віталійович (КДЮСШ «Вікторія») – переможець чемпіонату України з греко-римської боротьби серед кадетів (15-17.05.2015, м. Рівне);

2) Майдаков Дмитро Іванович (КДЮСШ «Вікторія») – переможець чемпіонату України з боксу серед юніорів (06-12.07.2015, м. Тернопіль), чемпіонату України з боксу серед юніорів (15-20.12.2015, м. Одеса);

3) Кофан Максим Андрійович (КДЮСШ «Вікторія») – переможець України з боксу серед юнаків (24-29.11.2015, м. Вінниця);

4) Рибарук Костянтин Олександрович (КДЮСШ №2) – І місце в командному чемпіонаті України з велоспорту-шосе серед вихованців закладів фізичної культури та спорту, чоловіки (16-19.07.2015, м. Біла Церква); ІІІ місце – відкритий чемпіонат України в груповій та естафетній гонках з велоспорту-крос, чоловіки (17.10.2015, м. Кіровоград);

5) Грабіжна Катерина Андріївна (КДЮСШ №2) – IІІ місце чемпіонат України з фехтування на шаблях серед кадетів (31.01-02.02.2015, м. Київ);

6) Куксенко Роман Сергійович (КДЮСШ №2) – переможець чемпіонату України з фехтування на шаблях серед юніорів (16-17.03.2015, м. Київ);

7) Нікітін Юрій Юрійович (ШВСМ) – переможець чемпіонату України з фехтування на шаблях серед юніорів (16-17.03.2015, м. Київ); ІІІ місце на Кубку світу з фехтування серед юніорів (2015 р.);

8) Бомко Іван Олександрович (ШВСМ) – переможець чемпіонату України з фехтування на шаблях серед юніорів (16-17.03.2015, м. Київ); ІІІ місце на Кубку світу з фехтування серед юніорів (2015);

9) Тарасенко Тетяна Анатоліївна (ШВСМ) – переможець зимового чемпіонату України з кульової стрільби у приміщенні (15-20.02.2015, м. Львів); ІІІ місце на відкритому літньому чемпіонаті України з м/к зброї (11-16.05.2015, м. Львів); ІІ місце на кубку України з кульової стрільби з олімпійських вправ (03-07.11.2015, м. Львів);

10) Чорноморець Марина Вікторівна (ШВСМ) – ІІ місце на зимовому чемпіонаті України з кульової стрільби у приміщенні (15-20.02.2015, м. Львів);

11) Чепурний Назар В’ячеславович (Федерація спортивної гімнастики Черкаської області) – переможець чемпіонату України серед молоді та юніорів зі спортивної гімнастики (09-14.11.2015, м. Кіровоград); чемпіонату України серед юнаків зі спортивної гімнастики «Олімпійські Надії» (04-08.05.2015, м. Івано-Франківськ);

12) Савенко Олександр Володимирович (Федерація легкої атлетики Черкаської області) – ІІ місце чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків, 200 м (29-31.01.2015, м. Запоріжжя); переможець чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків, 400 м з/б (18-19.06.2015, м. Вінниця); переможець командного чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків, 200 м (25-26.09.2015, м. Луцьк);

13) Безшийко Тетяна Русланівна (Федерація легкої атлетики Черкаської області) – переможець чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків, 60 м (29-31.01.2015, м. Запоріжжя); чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів, естафета (11-13.02.2015, м. Суми); переможець чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків, 200 м (18-19.06.2015, м. Вінниця);

14) Снесар Денис Віталійович (КДЮСШ) – переможець чемпіонату України з морського багатоборства (триборства) серед чоловіків та юнаків (19-22.03.2015, м. Черкаси); чемпіонату України з морського багатоборства (20-24.06.2015, м. Черкаси); чемпіонату України з морського багатоборства (акватлону) серед юнаків середньої вікової групи (23-25.04.2015, м. Дніпропетровськ); чемпіонат України з морського багатоборства серед юнаків середньої вікової групи (18-18.05.2015, м. Київ);

15) Ткаченко Іван Сергійович (КДЮСШ «Вулкан») – ІІ місце на чемпіонаті світу з кікбоксингу WAKO (22-29.11.2015, м. Дублін, Ірландія); переможець кубку світу з кікбоксингу WAKO (26-28.05.2015, м. Сегед, Угорщина); чемпіонату України з кікбоксингу WAKO (12-15.03. 2015, м. Хмельницький); кубку України з кікбоксингу WAKO (22-24.10.2015, м. Черкаси);

16) Науменко Олександр Анатолійович (КДЮСШ «Вулкан») – переможець чемпіонат України з Фунакоші Шотокан Карате (08-09.05.2015, м. Черкаси); ІІ місце на чемпіонаті світу з Фунакоші Шотокан Карате (FSKA) (27-30.08.2015, м. Йоханнесбург, ПАР); переможець чемпіонату світу з Фунакоші Шотокан Карате (WJKA) (17-20.06.2015, м. Влісінгем, Нідерланди); кубку України з Фунакоші Шотокан Карате (07-08.11.2015, м. Львів); ІІІ місце на чемпіонаті світу з військово-спортивних багатоборств (20-22.11.2015, м. Харків);

17) Хорошко Єлизавета Валеріївна  (ОКДЮСШ ФСТ «Спартак») – переможець чемпіонату України з морських багатоборств (п’ятиборство) серед жінок (13-18.05.2015, м. Київ);

18) Білоножко Олександр Васильович (Інваспорт) – V місце на кубку світу з академічного веслування серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату (2015 р., Італія);

19) Манько Артем Ігорович (Інваспорт) – І-ІІ місце на чемпіонаті України з фехтування на візках серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату (шпага та шабля) (2015 р., Україна);

20) Петько Марія Юріївна (Інваспорт) – переможець чемпіонату України з шахів серед спортсменів з вадами зору (2015 р., Україна).

Наши блоги