Рівне святкує. «Верес» вийшов у Першу лігу (фото+відео)

• Рівне святкує. «Верес» вийшов у Першу лігу (фото+відео)

style="padding-top:20px; border-color:#fff;">

Сьогодні, 27 травня, на стадіоні у Рівному була несамовита атмосфера радості та щастя. Адже завдяки втраті очок своїх конкурентів рівненський «Верес» достроково вийшов у Першу лігу.

Без сумніву, історичне досягнення для Рівного, яке вдалося досягти спільними зусиллями. Саме у матчі проти херсонського «Кристалу» «Верес» міг оформити путівку у Першу лігу вслід за ковалівським «Колосом», . Хоча були варіанти, що все визначатиметься в останньому турі.

На фото рівненські ультрас, яким бути на матчі

Однак, конкуренти Народного клубу втратили очки – «Буковина» зіграла в суху нічию з «Кремнем» у себе вдома, а «Інгулець» поступився «Арсеналу» з Києва – 1:3. Таким чином, «Верес» забронював за собою другу сходинку.

Перемогу у грі проти херсонців рівняни здобули завдяки голам старожилів команди – Бориса Орловського та Олександра Лакусти – 2:0. У перерві між таймами присутніх на стадіоні розважали парашутисти з Рівненського авіаклубу.

Другий тайм пройшов в обопільній боротьбі. Втім, декілька моментів варто було відзначити. Знову у рівнян були претензії до дій арбітра. Якщо у попередньому матчі , на думку рівненських вболівальників та керівництва НК «Верес», призначив сумнівний пенальті у компенсований час, то цього разу його колега киянин Володимир Новохатній в кінці гри не призначив пенальті, а навпаки покарав рівненського футболіста жовтою карткою за симуляцію, чим викликав велике невдоволення з боку рівненських фанів.

Але загальне свято для рівнян це не зіпсувало. Вони раділи та вітали одне одного. Після матчу головні тренери команд, гравці та президент НК «Верес» поділилися емоціями.

Володимир Мазяр зазначив, що його команда заслуговувала вихід у Першу лігу: «Я коли прийшов у команду, то відчувалося, що навіть прибиральниці хотіли, щоб ми перемогли. Є радість, але з іншого боку зараз буде багато роботи», - сказав він.

Головний тренер «Кристалу» Сергій Шевцов визнав, що футболісти «Вересу» були сильнішими в цьому матчі. Він подякував своїм гравцям та додав, що найбільший крок, який «Верес» зробив до Першої ліги - це запрошення на пост тренера Володимира Мазяра: «Видно, що команда ним заряджена. Видно, що вони готувалися до гри. Після його запрошення команда заграла по-іншому. З’явився результат, гравці віддаються у грі. Я відзначив би свого колегу».

Президент «Вересу» Олексій Хахльов наголосив. що незважаючи на сьогоднішній тріумф, робота продовжується, адже попереду буде ще дуже багато випробувань: «Це свято футболу. Це свято нової енергії. Це свято кожного, хто відчуває свою причетність до цієї перемоги. Це є свято головного тренера, команди, ультрас, кожного вболівальника, журналістів, кожного, хто вірив і не вірив у «Верес». Все буде продовжено. Шлях тільки починається. Повірте, ми будемо дивувати всіх, але будемо дивувати приємно», - запевнив Хахльов.

Останній матч у сезоні «Верес» зіграє в Одесі проти «Реалу Фарма».