УкрРус

Кращі черкаські спортсмени отримали сертифікати на грошові премії та грамоти

  • Кращі черкаські спортсмени отримали сертифікати на грошові премії та грамоти

Від червня й до кінця нинішнього року 20 кращих спортсменів Черкас отримуватимуть стипендії міського голови та міської ради. Сертифікати на грошові премії в розмірі 2 тисячі гривень сьогодні  під час сесії  їм вручив Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, кандидатів на отримання такої стипендії обирали серед 42 претендентів. Передовсім, брали до уваги на здобуті ними впродовж минулого року досягнення. Стипендії розподілені на кілька груп – їх отримуватимуть представники олімпійських, не олімпійських, параолімпійських та дефлімпійських видів спорту.

1) Шевченко Артем Віталійович (КДЮСШ «Вікторія») – переможець чемпіонату України з греко-римської боротьби серед кадетів (15-17.05.2015, м. Рівне);

2) Майдаков Дмитро Іванович (КДЮСШ «Вікторія») – переможець чемпіонату України з боксу серед юніорів (06-12.07.2015, м. Тернопіль), чемпіонату України з боксу серед юніорів (15-20.12.2015, м. Одеса);

3) Кофан Максим Андрійович (КДЮСШ «Вікторія») – переможець України з боксу серед юнаків (24-29.11.2015, м. Вінниця);

4) Рибарук Костянтин Олександрович (КДЮСШ №2) – І місце в командному чемпіонаті України з велоспорту-шосе серед вихованців закладів фізичної культури та спорту, чоловіки (16-19.07.2015, м. Біла Церква); ІІІ місце – відкритий чемпіонат України в груповій та естафетній гонках з велоспорту-крос, чоловіки (17.10.2015, м. Кіровоград);

5) Грабіжна Катерина Андріївна (КДЮСШ №2) – IІІ місце чемпіонат України з фехтування на шаблях серед кадетів (31.01-02.02.2015, м. Київ);

6) Куксенко Роман Сергійович (КДЮСШ №2) – переможець чемпіонат України з фехтування на шаблях серед юніорів (16-17.03.2015, м. Київ);

7) Нікітін Юрій Юрійович (ШВСМ) – переможець чемпіонату України з фехтування на шаблях серед юніорів (16-17.03.2015, м. Київ); ІІІ місце на Кубку світу з фехтування серед юніорів (2015 р.);

8) Бомко Іван Олександрович (ШВСМ) – переможець чемпіонату України з фехтування на шаблях серед юніорів (16-17.03.2015, м. Київ); ІІІ місце на Кубку світу з фехтування серед юніорів (2015);

9) Тарасенко Тетяна Анатоліївна (ШВСМ) – переможець зимового чемпіонату України з кульової стрільби у приміщенні (15-20.02.2015, м. Львів); ІІІ місце на відкритому літньому чемпіонаті України з м/к зброї (11-16.05.2015, м. Львів); ІІ місце на кубку України з кульової стрільби з олімпійських вправ (03-07.11.2015, м. Львів);

10) Чорноморець Марина Вікторівна (ШВСМ) – ІІ місце на зимовому чемпіонаті України з кульової стрільби у приміщенні (15-20.02.2015, м. Львів);

11) Чепурний Назар В’ячеславович  (Федерація спортивної гімнастики Черкаської області) – переможець чемпіонату України серед молоді та юніорів зі спортивної гімнастики (09-14.11.2015, м. Кіровоград); чемпіонату України серед юнаків зі спортивної гімнастики «Олімпійські Надії» (04-08.05.2015, м. Івано-Франківськ);

 12) Савенко Олександр Володимирович (Федерація легкої атлетики Черкаської області) – ІІ місце чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків, 200 м (29-31.01.2015, м. Запоріжжя); переможець чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків, 400 м з/б (18-19.06.2015, м. Вінниця); переможець командного чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків, 200 м (25-26.09.2015, м. Луцьк);

13) Безшийко Тетяна Русланівна (Федерація легкої атлетики Черкаської області) – переможець чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків, 60 м (29-31.01.2015, м. Запоріжжя); чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів, естафета (11-13.02.2015, м. Суми); переможець чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків, 200 м (18-19.06.2015, м. Вінниця);

14) Снесар Денис Віталійович (КДЮСШ) – переможець чемпіонату України з морського багатоборства (триборства) серед чоловіків та юнаків (19-22.03.2015, м. Черкаси); чемпіонату України з морського багатоборства (20-24.06.2015, м. Черкаси); чемпіонату України з морського багатоборства (акватлону) серед юнаків середньої вікової групи (23-25.04.2015, м. Дніпропетровськ); чемпіонат України з морського багатоборства серед юнаків середньої вікової групи (18-18.05.2015, м. Київ);

15) Ткаченко Іван Сергійович  (КДЮСШ «Вулкан») – ІІ місце на чемпіонаті світу з кікбоксингу WAKO (22-29.11.2015, м. Дублін, Ірландія); переможець кубку світу з кікбоксингу WAKO (26-28.05.2015, м. Сегед, Угорщина); чемпіонату України з кікбоксингу WAKO (12-15.03. 2015, м. Хмельницький); кубку України з кікбоксингу WAKO (22-24.10.2015, м. Черкаси);

16) Науменко Олександр Анатолійович (КДЮСШ «Вулкан») – переможець чемпіонат України з Фунакоші Шотокан Карате (08-09.05.2015, м. Черкаси); ІІ місце на чемпіонаті світу з Фунакоші Шотокан Карате (FSKA) (27-30.08.2015, м. Йоханнесбург, ПАР); переможець чемпіонату світу з Фунакоші Шотокан Карате (WJKA) (17-20.06.2015, м. Влісінгем, Нідерланди); кубку України з Фунакоші Шотокан Карате (07-08.11.2015, м. Львів); ІІІ місце на чемпіонаті світу з військово-спортивних багатоборств (20-22.11.2015, м. Харків);

17) Хорошко Єлизавета Валеріївна  (ОКДЮСШ ФСТ «Спартак» ) – переможець чемпіонату України з морських багатоборств (п’ятиборство) серед жінок (13-18.05.2015, м. Київ);

18) Білоножко Олександр Васильович (Інваспорт) – V місце на кубку світу з академічного веслування серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату (2015 р., Італія);

19) Манько Артем Ігорович (Інваспорт) – І-ІІ місце на чемпіонаті України з фехтування на візках серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату (шпага та шабля) (2015 р., Україна);

20) Петько Марія Юріївна (Інваспорт) – переможець чемпіонату України з шахів серед спортсменів з вадами зору (2015 р., Україна).

Крім того, за здобуття І місця в чемпіонаті Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги сезону 2015/2016 років міський голова нагородив грамотою виконавчого комітету 16 спортсменів і тренерів юнацької баскетбольної команди «Черкаські мавпи-2001».

За інформацією прес-служби Черкаської міськради

Наши блоги