34 пенальті: матч Ліги Європи завершився вражаючою розв'язкою. Відео

10,2 т.

Напередодні в Лізі конференцій та Лізі Європи відбулися матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду, в яких визначалися учасники стиків. Два поєдинки особливо запам'яталися вболівальникам своїми неймовірними драматичними розв'язками та неординарними подіями.

Відео дня

Зустріч грецького "Панатинаїкоса" та нідерландського "Аякса" в ЛЄ подарувала глядачам другу в історії єврокубків по реалізованих ударах серію пенальті. Команда з Афін програла перший матч на своєму полі з мінімальним рахунком, але в Амстердамі зуміла забити на 89-й хвилині завдяки голу ексгравця донецького "Шахтаря" Теті.

Гра перейшла до овертайму, а потім і до серії пенальті, в якому суперники влаштували справжнє божевілля. Для визначення переможця футболістам знадобилися 34 удари, а сильнішими були гравці "Аякса" 13:12.

У ЛК не менш видовищну зустріч видали польський "Шльонск" та швейцарський "Сент-Галлен". Сусіди нашої країни, програвши на виїзді 0:2, вдома ще в першому таймі влаштували камбек, забивши три м'ячі за сім хвилин.

Господарі поля після перерви примудрилися отримати три червоні картки, причому дві з них – у компенсований час. Усього доданих ігрових хвилин виявилося 26, а швейцарці забили рятівний гол на 90+18-й з пенальті та пройшли далі.

Як повідомляв OBOZ.UA, азербайджанський "Карабах" обіграв "Лудогорець" 7:2 у матчі Ліги чемпіонів, забивши чотири голи в овертаймі.