4-0 в овертаймі: у матчі Ліги чемпіонів сталося справжнє божевілля. Відео

51,9 т.

Азербайджанський "Карабах" здобув абсолютно шалену перемогу над болгарським "Лудогірцем" у матчі-відповіді третього кваліфікаційного ранду Ліги чемпіонів. Команда тренера Гурбана Гурбанова забили сім м'ячів у виїзній зустрічі, причому чотири з них у додатковий час – 7:2.

Відео дня

"Карабах" програв у домашній грі 1:2 і мав відіграватися. Вже на 7-й хвилині гості виконали парограму-мінімум, проте вже до середини першого тайму "Лудогорець" провів два свої м'ячі та закріпив загальну перевагу.

У компенсований до 45-хвилинки час азербайджанці спочатку реалізували пенальті, а потім здійснили зворотний камбек, зрівнявши рахунок за сумою двох зустрічей.

У другому таймі команди не забивали та перевели гру в овертайм, де для господарів розігралася справжня драма. "Лудогорець" пропустив на 93-й хвилині, після чого полетів на ворота суперника, забувши про оборону. Внаслідок цього футболістам "Карабаха" вдалося провести три голи за сім хвилин і знищити супротивника.

Тепер у стикових матчах азербайджанці зіграють із загребським "Динамо". "Карабах" може вдруге у своїй історії пробитися до основного раунду Ліги чемпіонів. У сезорні-2017/2018 азербайджанці посіли останнє місце у групі з "Ромою", "Челсі" та "Атлетико", набравши два очки.

Ліга чемпіонів

3-й раунд кваліфікації. Матч-відповідь

"Лудогорець" (Болгарія) – "Карабах" (Азербайджан) – 2:7 (д.в.) (перший матч – 2:1)

Голи: Дуа, 13, 23, з пенальті – Жуніньо, 7, Бензія, 45+1, з пенальті, 118, Андраде, 45+5, 112, Байрамов, 93, Джиджа, 111

Як повідомляв OBOZ.UA, київське "Динамо" обіграло шотландський "Рейнджерс" і вийшло до плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів.