8 голів та камбек у фіналі: визначився чемпіон Олімпіади-2024 з футболу

14,2 т.

Збірна Іспанії з футболу в неймовірному поєдинку перемогла команду Франції в чоловічому фіналі Олімпійських ігор 2024 року, які завершуються в Парижі. "Фурія рохуа" була сильнішою за господарів турніру у додатковий час – 5:3.

Відео дня

Поєдинок перевершив усі очікування. Команди подарували вболівальникам справжнє видовище. Вже на 11-й хвилині французи зуміли відкрити рахунок завдяки влучному удару півзахисника Ензо Мійо. Проте вже через 15 хвилин іспанці вели в рахунку одразу у два м'ячі.

Спочатку дублем відзначився футболіст "Барселони" Фермін Лопес. А закріпив переваги "фурії рохи" Алекс Баена з "Вільярреалу", який забив прямим ударом зі штрафного.

Після перерви підопічні легендарного Тьєрі Анрі кинулися відіграватись. Однак успіх до французів прийшов у заключній частині поєдинку. За 15 хвилин до фінального свистка другий м'яч Ле Бльо оформив Магнес Агліуш, а в компенсований час форвард Жан-Філіп Матета, який грає в англійському "Крістал Пелес", зрівняв рахунок ударом з пенальті.

Таким чином гра перейшла в овертайм. У додаткові 30 хвилин голом, який став золотим для Іспанії, відзначився нападник "Райо Вальєкано" Серхіо Камельо. Він же на 120+1-й хвилині поставив жирну крапку у грі.

"Фурія роха" через 32 роки знову тріумфувала на Олімпійських іграх. Вона додала це досягнення цього літа до перемоги на Євро-2024.

Як повідомляв OBOZ.UA, збірна України на олімпійському футбольному турнірі не зуміла вийти з групи, посівши останнє місце, програвши Аргентині.