Англія здобула вольову перемогу в серії пенальті та вийшла у півфінал Євро-2024

3,4 т.

Збірна Англії з футболу у додатковий час обіграла команду Швейцарії та вийшла у півфінал чемпіонату Європи. Матч на "Меркур Шпіль-Арена" у Дюссельдорфі завершився у серії післяматчевих пенальті (5:3). Основний та додатковий час переможця не виявив (1:1).

Відео дня

Поєдинок обидві команди розпочали у неспішному темпі, спокійно катаючи м'яч у центрі поля без особливого поступу до воріт. До 7-ї хвилини статистика у грі виглядала досить сумно

Подібна тенденція тривала до кінця перерви. Англійці були дуже скуті в атаці, мало створювали моментів, мало били по воротах. У підсумку у першому таймі обидві збірні завдали 0 ударів стулок.

Ситуація кардинально розвернулася лише на 75-й хвилині, коли після подачі Ндоє м'яч не без допомоги рикошету відскочив до Емболо і 27-річний етнічний камерунець відправив круглий снаряд точно у кут.

Лише пропустивши, підопічні Гарета Саутгейта прокинулися, почавши організовувати одну атаку за іншою і зрештою сенсаційний рахунок протримався лише 5 хвилин. Букайо Сака фантастичним ударом від штанги не залишив шансів для голкіпера збірної Швейцарії Янна Зоммера.

У додатковий час темп гри впав ще більше і глядачі забитих голів не побачили. Доля путівки до 1/2 фіналу зважилася у серії післяматчевих пенальті, де впевненіше себе виявили англійці.

Англія - Швейцарія 1:1 (0:0, 1:1, 1:1), по пенальті - 5:3

Голи : 0:1 - 75 Емболо, 1:1 - 80 Сака.

Англія - Пікфорд, Уокер, Стоунз, Конса (Палмер, 78), Тріпп'єр (Езе, 78), Райс, Фоден (Олександер-Арнолд, 115), Беллінгем, Майну (Шоу, 78), Сака, Кейн (Тоуні, 109) .

Швейцарія – Зоммер, Родрігес, Шер, Аканджі, Ебішер (Сьєрро, 118), Джака, Фройлер (Амдуні, 118), Варгас (Відмер, 64), Рідер (Цубер, 64), Ндойє (Закарія, 98), Емболо , 109).

Попередження : Шер (32), Кейн (67), Відмер (85).