Англія у скандальному півфіналі Євро-2024 на останніх секундах обіграла Нідерланди. Відео

10,6 т.

Збірна Англії з футболу обіграла команду Нідерландів та вийшла у фінал чемпіонату Європи-2024. Матч 1/2 фіналу на "Сигнал Ідуна Парк" у Дортмунді завершився з рахунком 2:1.

Відео дня

Поєдинок розпочався для підопічних Гарета Саутгейта шокуючим. Вже на 5-й хвилині Хаві Сіммонс відібрав м'яч у Деклана Райса і в падінні гарматним ударом не залишив шансів Джордану Пікфорду.

Нідерландці були дуже заряджені на гру, кидаючись у кожне протиборство, що нерідко закінчувалося порушенням правил.

Пропустивши гол збірна Англії ненадовго притиснула суперника до його воріт, виконавши кілька штрафних ударів. На 15-й хвилині стався найскандальніший епізод поєдинку.

Гаррі Кейн бив по воротах, але вже після удару влучив у ногу Дензелу Дюмфрісу. Спочатку німецький арбітр Фелікс Цваєр не побачив порушення правил, але після підказки помічників на VAR та перегляду відеоповтору, змінив своє рішення

Капітан збірної Англії точно реалізував 11-метровий удар, пробивши без варіантів для Вербрюггена.

Англія все більше і більше нагнітала, і кілька разів була дуже близька до другого голу, але удар Філа Фодена на лінії зупинив Дензіл Дюмфріс.

На 30-й хвилині вже сам Дюмфріс завершив одну з рідкісних атак "помаранчевих", але його удар головою влучив у перекладину.

Нідерланди дуже грамотно оборонялися, без шансів для суперника. Англійці контролювали м'яч у центрі поля, але без серйозного просування та без небезпечних моментів.

Дуже компактний захист збірної Нідерландів та мінімум простору між лініями не залишав жодних можливостей для англійських футболістів.

Те саме було і з іншого боку. Ті гострі паси, які проходили у першому таймі, у Нідерландів повністю зникли у другому.

На 79-й хвилині Букайо Сака забив другий гол, але його скасували через офсайд.

Саутгейт на 81-й хвилині замінив Кейна на Оллі Воткінса і той чи не першим доторком на 91-й хвилині забив переможний гол.

Нідерланди – Англія 1:2 (1:1, 0:1)

Голи : 1:0 - 7 Сімонс, 1:1 - 18, пенальті Кейн, 1:2 - 90 Воткінс.

Нідерланди - Вербрюгген, Думфріс (Зіркзе, 90), де Врей, ван Дейк, Аке, Схаутен, Рейндерс, Сімонс (Броббі, 90), Мален (Вегорст, 46), Гакпо, Депай (Верман, 35).

Англія - Пікфорд, Уокер, Стоунз, Гехі, Тріпп'єр (Шоу, 46), Райс, Фоден (Палмер, 80), Беллінгем, Майну (Галлахер, 90), Сака (Конса, 90), Кейн (Воткінс, 81).

Попередження : Думфріс (17), Беллінгем (72), Сака (86), ван Дейк (87), Сімонс (90+1), Тріпп'єр (90+4).

Напередодні в іншому півфіналі Іспанія пройшла Францію з історичним голом 16-річного вундеркінда.

Фінал заплановано на неділю, 14 липня. Матч на Олімпійському стадіоні у Берліні розпочнеться о 22:00.