Збірна України з рахунком 1:7 програла на старті чемпіонату світу з футзалу. Відео

Збірна України з футзалу програла Аргентині у 1-му турі чемпіонату світу, який у ці дні проходить у трьох містах Узбекистану. Поєдинок у Ташкенті завершився з рахунком 7:1.

Обидві команди розпочали двобій дуже інтенсивно, діючи практично без зупинок. М'яч більшу частину часу був у грі та у першій половині тайму обидві збірні мали непогані шанси на гол.

Олександр Косенко дуже активно проводив заміни: буквально 2-3 хвилини і одразу нова четвірка вдиралася на паркет. На 18-й хвилині "жовто-сині" відкрили рахунок. Павло Шотурма чудово розібрався у штрафному майданчику.

На жаль, утримати переможний рахунок нам не вдалося. На 19-й хвилині Аргентина зрівняла рахунок, а потім стався скандальний епізод, який серйозно морально підкосив українців.

Суддя побачив порушення в епізоді, коли нашого футзаліста збив суперник, і українець уже за інерцією влетів у аргентинця.

Порушення точно реалізував Арр'єта.

Друга половина розпочалася катастрофічно. На першій хвилині неузгоджені дії нашої оборони призвели до третього пропущеного голу.

Майже одразу Аргентина могла забивати і вчетверте, але нас врятувала штанга.

Збірна України ніяк не могла повернутися до ритму, гравці почали пред'являти один одному претензії та зрештою пропустили ще двічі.

Косенко за 6 хвилин до фінальної сирени поміняв воротаря на п'ятого польового гравця, але в результаті це призвело лише до 6-го та 7-го пропущених голів.

Свій наступний матч на мундіалі Україна проведе 18 вересня проти Анголи. Почав о 15.30.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!