Беленюк із камбеком вийшов до півфіналу Олімпіади-2024

21,4 т.

Український боєць греко-римського стилю Жан Беленюк вийшов у півфінал на Олімпійських іграх, які зараз відбуваються у Парижі. Наш співвітчизник у ваговій категорії до 87 кілограмів зламав опір Нурсулнтана Турсинова з Узбекистану – 7:3, програючи по ходу поєдинку 0:3.

Відео дня

Сутичка вийшла непростою для нашого олімпійського чемпіона Токіо-2020. Як і в 1/8 фіналу, Беленюк придивлявся до суперника у першому періоді, за що поплатилося попередження за пасивність. Суддя поставив українця в партер, чим спортсмен з Узбекистану зумів скористатися, набравши два бали та повівши у три очки.

Жан Беленюк

Після півхвилинної перерви наш співвітчизник накинувся на суперника. Той не витримав тиску і відмовився від боротьби, так само опинившись на настилі. Тут Жан почував себе, як риба у воді. Він виконав вдало відразу три прийоми та заробив дорогоцінні шість пунктів.

У підсумку 33-річний киянин святкував перемогу і вийшов до півфіналу. Його суперником у битві за вирішальну сутичку стане представник Ірану Аліреза Мохмадіпіані. Сутичка відбудеться 7 серпня третім запуском у слоті, який розпочнеться о 19:15 за київським часом.

Як повідомляв OBOZ.UA, на Олімпійських іграх склалася унікальна ситуація у змаганнях з греко-римської боротьби.