Били ногами. Російські футболісти влаштували грандіозну бійку у матчі. Відео

13,5 т.

Гравці ставропольського "Динамо" та "Динамо Махачкала-2" влаштували масову бійку у матчі 11-го туру Другої ліги чемпіонату Росії з футболу у Дивізіоні "Б". Інцидент стався наприкінці поєдинку після того, як захисник ставропольської команди жорстко зіграв у підкаті проти хавбека махачкалінців.

Відео дня

Постраждалий Абдулпаша Джабраїлов порахував, що червона картка від рефері Віталія Дорошенка надто слабке покарання для кривдника, тому вдарив того головою. На поле вибігли обидві лави, суперники почали штовхати один одного, але сутичку вдалося погасити, і зустріч відновилася, але не надовго.

Через дві хвилини конфлікт спалахнув знову і переріс у грандіозну бійку. Деякі футболісти били один одного кулаками в голову та ногами, зокрема й опонентів, які вже лежали на газоні.

Загалом за підсумками скандального епізоду суддя показав сім червоних карток. Команди догравали останні хвилини вісім на сім. Матч завершився перемогою "Динамо" зі Ставрополя з рахунком 3:2.