Білодід дискваліфікували на Олімпіаді-2024

446,6 т.

Українська дзюдоїстка Дар'я Білодід не змогла пробитися до чвертьфіналу Олімпійських ігор 2024 року, які у ці дні відбуваються у французькій столиці Парижі. Наша співвітчизниця у поєдинку з Харукою Фунакубо з Японії заробила дискваліфікацію на додатковий час.

Відео дня

Сутичка у ваговій категорії до 57 кілограмів вийшла дуже напруженою. Дівчата не поступалися одна одній в основні чотири хвилини, отримавши попередження за відсутність активних дій. При цьому результативні атаки спортсменкам також не вдалися – 0:0.

Однак у додатковий час лише за хвилину 23-річна киянка отримала ще дві жовті картки, які автоматично призвели до червоної, дискваліфікації та перемоги японки. Невихід до чвертьфіналу означає, що Дар'я не отримає права навіть на втішні поєдинки та можливість поборотися за "бронзу".

Після поразки українка не змогла стримати емоцій – вона обхопила голову руками та розплакалася. Нагадаємо, що у стартовому поєдинку Ігор у Парижі Білодід перемогла, знищивши суперницю всього за шість секунд.

Як повідомляв OBOZ.UA, японська дзюдоїстка Ута Абе влаштувала істерику після того, як програла вперше за п'ять років і вилетіла з Олімпіади-2024.