БК "Дніпро" стартував із двох перемог у сезоні Суперліги Favbet

549
БК 'Дніпро' стартував із двох перемог у сезоні Суперліги Favbet

У неділю, 6 жовтня, грають чергові поєдинки чемпіонату України з баскетболу у Суперлізі Favbet. БК "Дніпро" здобув перемогу над "Черкаськими Мавпами" з рахунком 82:63, вигравши другий матч над стартом сезону.

Відео дня

Дніпро впевнено розпочав гру, зі старту заробивши собі перевагу +10, але далі розвинути успіх завадила повітряна тривога, яка перервала гру майже на годину.

Після відновлення матчу Черкаські Мавпи вирівняли хід гри і довго тримали своє відставання в районі 5-8 очок. Рівна гра тривала до середини третьої чверті, коли Дніпро зробив вирішальний ривок в матчі, довівши до перерви свою перевагу до +18.

В останній чверті Черкаські Мавпи через перебір фолів втратили центрових Клебана і Агафонова, а з ними і шанси на успішний результат. Наставники догравали матч гравцями, що не часто отримують ігрову практику, що не вплинуло на результат.

Дніпро мав просто тотальну перевагу під щитами, вигравши підбирання 50 на 25, в тому числі на чужому щиті 20 проти 3. Плюс дніпряни реалізували 50% дальніх (8/16).

Одразу два гравці Дніпра оформили дабл-дабл – Данііл Сипало (12 очок та 10 підбирань) і Володимир Конєв (10 очок, 11 підбирань), а найрезультативнішим став Станіслав Тимофеєнко з 13 очками. У Черкаських Мавп відзначимо Назара Холода, який записав до свого активу 16 очок.

Дніпро виграв другий матч і разом з Рівним стартує в сезоні з двох перемог, тоді як Черкаські Мавпи виграли на старті один матч з двох.

19-20 жовтня Черкаські Мавпи зіграють у Луцьку, а Дніпро вже на наступному тижні матчем у Польщі стартує в основному раунді Кубку Європи ФІБА.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Дніпро, Шиннік

Дніпро – Черкаські Мавпи 82:63 (27:19, 10:12, 23:11, 22:21)

Дніпро: Сипало 12 + 10 підбирань, Тимофеєнко 13, Конєв 10 + 11 підбирань, Закурдаєв 4, Горобченко 12 + 5 передач – старт; Сорочан 9 + 5 підбирань, Дубоненко 7, Загреба 7, Ліщина 5, Колдомасов 3, Тарасенко 0, Кочерга 0

Черкаські Мавпи: Марченко 7, Холод 16 + 5 підбирань, Кошеватський 3 + 7 передач – 6 втрат, Агафонов 9 + 6 передач, Пирогов 7 – старт; Клімов 7, Упир 5, Клебан 4 + 7 підбирань, Фесун 3, Назаренко 2