Збірна України пропустила 3 голи та програла другий матч поспіль у Лізі націй. Відео

Збірна України з футболу програла команді Чехії у 2-му турі дивізіону B Ліги націй УЄФА 2024/2025. Матч на стадіоні "Дженералі Арена" у Празі завершився з рахунком 3:2.

Чехія із перших хвилин захопила ініціативу, намагаючись високо пресингувати українців. На 9-й хвилині господарі ледь не відкрили рахунок, коли після оригінальної передачі п'ятою Ярослав Зелени вийшов віч-на-віч з Трубіним.

Майже одразу свій перший гольовий момент здобула і "жовто-сині", але Ванат не зміг обіграти чеського захисника.

М'яч більшу частину часу знаходився на полі збірної України, але без ударів у ворота. На 16-й хвилині чеська команда вперше пробила по воротах, але на місці опинився наш голкіпер.

Підопічні Реброва здебільшого працював в обороні, атакуючи суперника лише поблизу свого штрафного майданчика. Чехи проходили центр поля взагалі без проблем, не зустрічаючи жодного опору.

На 21-й хвилині Шапаренко помилився поблизу воріт, подарував м'яч Вацлаву Чорному, той зробив простріл на Шульця та півзахисник "Вікторія Пльзень" забив перший гол у матчі.

Чехи виглядали помітно краще за наших гравців, впевнено атакували, користуючись будь-якими помарками втрачених українців, одразу відбираючи у них м'яч.

На 37-й хвилині футболісти збірної України зробили перший удар у ворота Ковара і цей удар став результативним. Шапаренко реабілітувався за свій провал, зробивши ідеальну подачу у воротарську, де Владислав Ванат головою відправив м'яч точно у сітку.

Пропущений гол ніяк не відбився на стилі гри чеської команди, яка продовжувала тиснути і під завісу забила другий гол. Після подачі до нашого штрафного майданчика та серії рикошетів м'яч відскочив до Шульца, який одним рухом прийняв круглий снаряд, а другим відправив його точно у ворота.

Другий тайм розпочався з атаки гостей. Українці навантажували лівий фланг із Мудриком, змушуючи суперника зривати атаки ціною жовтих карток. За перші 10 хвилин головний арбітр шотландець Джон Бітон показав чехам три "гірчичники".

В нашій збірній з'явилася комбінаторна гра, ми намагалися розтягувати оборону опонентів, використовуючи всю ширину поля.

На 64-й хвилині Ванат не реалізував чудового моменту після розіграшу штрафного.

Через кілька хвилин Мудрик вже втратив вірний шанс врятувати нічию.

Але замість гола Україна отримала пенальті у свої ворота після гри рукою Матвієнка.

За 6 хвилин до закінчення основного часу Судаков зміг скоротити відставання, але більше наші гравці зробити не змогли.

Чехія - Україна 3:2 (2:1, 1:1)

Голи : 1:0 - 21 Шулц, 1:1 - 37 Ванат, 2:1 - 45 +2 Шулц, 3:1 - 80, пенальті Соучек, 3:2 - 84 Судаков.

Чехія - Коварж, Зелені, Вітік, Цоуфал, Крейчі, Черв (Крал, 89), Соучек, Шулц (Кушей, 81), Провід (Лінгр, 65), Черни (Гложек, 66), Хори (Шик, 81).

Україна – Трубін, Миколенко, Матвієнко, Забарний, Тимчик, Степаненко (Малиновський, 79), Зінченко (Пихальонок, 85), Мудрик, Шапаренко (Судаков, 69), Ярмоленко (Циганков, 69), Ванат (Яремчук, 79).

Попередження : Крейчі (48), Вітік (48), Черни (54), Соучек (63), Зелені (68), Судаков (70), Яремчук (81).

Нагадаємо, що у 1-му турі збірна України програла команді Албанії (1:2).

Ліга націй 2024/25: розклад матчів збірної України

• 1-й тур: Україна – Албанія (1:2)
  • 2-й тур: Чехія – Україна (3:2)
  • 3-й тур: Україна – Грузія (11 жовтня)
  • 4-й тур: Україна – Чехія (14 жовтня)
  • 5-й тур: Грузія – Україна (16 листопада)
  • 6-й тур: Албанія – Україна (19 листопада)