Чемпіон світу та 4-разовий переможець ЛЧ несподівано завершив кар'єру в 31 рік

Французький футболіст Рафаель Варан оголосив про завершення професійної кар'єри у 31 рік. Центральний захисник, який ще нещодавно виблискував у складі мадридського "Реала", англійського "Манчестер Юнайтед" та національної збірної своєї країни, ухвалив суворе рішення через постійні травми.

Про це Варан написав на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram. Тепер уже колишній футболіст зазначив, що рішення закінчити зі спортом як гравець далося йому непросто. Крім того, Рафаель додав, що хотів не просто числитися в італійському "Комо", куди він перейшов цього літа.

"Я тисячу разів падав і піднімався, і цього разу настав момент зупинитися та повісити бутси на фінальній грі, вигравши трофей на "Вемблі" (Кубок Англії у складі "Манчестер Юнайтед"). Гра на найвищому рівні – захоплюючий досвід. Він перевіряє кожен рівень вашого тіла та вашого розуму. Емоції, які ми переживаємо, ви не знайдете більше. Дякую, футбол", – написав Варан.

За свою кар'єру француз виграв 22 трофеї. У складі "Реала" він чотири рази вигравав Лігу чемпіонів та клубний ЧС, тричі чемпіонат Іспанії та Суперкубок УЄФА. З "Юнайтед" він узяв два кубкові трофеї, а одягаючи футболку збірної Франції, став чемпіоном світу 2018 року, віцечемпіоном світу 2022 року та переможцем Ліги націй.

Як повідомляв OBOZ.UA, колишній форвард збірної Німеччини Макс Крузе шокував своїх шанувальників у мережі, з'явившись на одному із товариських матчів.