Чемпіон України зазнав другої поразки у груповому раунді Кубку Європи ФІБА

1 хвилина
420

Чемпіон України з баскетболу "Дніпро" поступився лісабонському Спортингу в матчі другого туру групового раунду Кубка Європи ФІБА. Номінально домашню зустріч через війну в Україні дніпряни провели на арені суперника, програвши з рахунком 57:68.

Відео дня

У першій половині матчу в Лісабоні команди по черзі виграли чверті. Першу – Спортинг, а другу – Дніпро. На велику перерву клуби пішли з перевагою португальців всього у 1 очко (32:31). Майже всю третю чверть БК Дніпро наздоганяв "зелено-білих" в рахунку, але не відпускав більше як на 3 очки. Та проте в завершальній чверті завдяки ривку 17-0 Спортинг зняв усі питання щодо переможця зустрічі.

Як і в грі проти польського Анвіла суперники підопічних Володимира Коваля знову домінували у фарбі: португальці виграли підбирання (49-35) і набрали значно більшу кількість очок із трисекундної зони (38-18). Українці цього дня були влучними з-за дуги (реалізували 41.7% кидків).

Найрезультативнішим гравцем Дніпра став Володимир Конєв, який до 11 очок додав 7 передач і 5 підбирань. Також варто відзначити внесок капітана Станіслава Тимофеєнка – 10 очок.

Наступний єврокубковий матч українська команда зіграє вже в п’ятницю, 18 жовтня, знову зі Спортингом у тому ж Лісабоні. Початок зустрічі – о 21:30 за Києвом.

Нагадаємо, у матчі першого туру групового раунду переможець української Суперліги та володар Кубку України Дніпро поступився Анвілу (71:114).