Чемпіонку світу виключили зі складу збірної України з біатлону на 3-й етап Кубку світу

301,4 т.

Українська чемпіонка світу з біатлону серед юніорів (2015) Ганна Кривонос не зможе виступити на Кубку світу у швейцарському Ленцерхайді, повідомляє "Супільне Спорт". За словами старшого тренера жіночої збірної України Миколи Зоца, 26-річну уродженку Сумщини виключать зі складу на 3-й етап через хворобу.

Відео дня

У складі основної збірної України залишаються Юлія Джима, Ірина Петренко, Анастасія Меркушина та Крістіна Дмитренко.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Кривонос у 2015 році стала героїнею шокуючого сюжету. Виявилося, що Аня разом із мамою жила у будинку, який житловим назвати складно.

Відзначимо, що Кривонос , окрім перемоги в "індивідуалці", здобула "бронзу" на юнацькому чемпіонаті світу з біатлону. 18-річна спортсменка фінішувала третьою у спринтерській гонці.

Нагадаємо, що етап КС у Ленцерхайді включатиме три дисципліни: спринт, гонку переслідування і мас-старт. Вже відомі телеканали, які покажуть змагання.