"Черкаські Мавпи" втримали перемогу над "Старим Луцьком" у Суперлізі Favbet

636
'Черкаські Мавпи' втримали перемогу над 'Старим Луцьком' у Суперлізі Favbet

У неділю, 20 жовтня, відбувся черговий поєдинок регулярного сезону чемпіонату України з баскетболу у Суперлізі Favbet. "Черкаські Мавпи" завершили свій виїзд у Луцьку перемогою над "Старим Луцьком-Університетом" із рахунком 71:68.

Відео дня

Старий Луцьк дуже важко увійшов у гру - господарі вперше набрали очки лише в кінці восьмої ігрової хвилини, програючи на той момент 1:15. Втім, далі команда вирівняла гру, хоча Черкаські Мавпи впевнено утримували свою перевагу на рівні 10-15 очок.

Переломною стала кінцівка третьої чверті, коли Старий Луцьк зумів подолати психологічну позначку в -10 і почав скорочувати своє відставання. За три хвилини до кінця матчу Старий Луцьк до мінімуму скоротив програш – 65:66. Але такого потрібного вирішального влучання господарям не вистачило – в кінці Дмитро Липовцев кидав на овертайм, але не влучив – 68:71.

Ключовими стали дальні влучання – Черкаські Мавпи забили 6 триочкових, тоді як Старий Луцьк – три, з яких два у останній чверті.

У переможців кращим став Андрій Агафонов, який записав до активу 16 очок, 10 підбирань і 8 передач. У Старого Луцька 18 очок набрав Маркіз Джексон, а Степан Лесик до 13 очок додав 7 підбирань і 5 блок-шотів.

Черкаські Мавпи виграли обидва матчі у Луцьку і загалом мають три перемоги в чотирьох іграх. У Старого Луцька – одна перемога в чотирьох іграх.

Далі 24-25 жовтня Черкаські Мавпи в рамках домашнього баблу зіграють проти Прикарпаття-Говерли та Київ-Баскету, а Старий Луцьк 25 і 28 жовтня зіграє з Рівним.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Луцьк, ОДЮСШ

Старий Луцьк – Черкаські Мавпи 68:71 (9:19, 15:18, 23:16, 21:18)

Старий Луцьк: Мусієнко 0, Джексон 18 + 5 підбирань, Рідлі 14, Тернер 7 + 8 підбирань, Лесик 13 + 7 підбирань + 5 блок-шотів – старт; Горобченко 8, Прозапас 4, Михайлов 2, Липовцев 2, Дюпін 0

Черкаські Мавпи: Марченко 14, Холод 11, Кошеватський 8, Агафонов 16 + 10 підбирань + 8 передач, Пирогов 4 – старт; Упир 7 + 5 підбирань, Клебан 6 + 9 підбирань, Клімов 5, Назаренко 0, Фесун 0