"Депортувати на український фронт". Словацькі фанати вражені перемогою збірної України на Євро-2024

5 хвилин
448,2 т.
'Депортувати на український фронт'. Словацькі фанати вражені перемогою збірної України на Євро-2024

Вольова перемога збірної України над командою Словаччини (1:2) спровокувала бурхливу реакцію у словацьких уболівальників. Вони захоплюються діями наших гравців, лаючи свого тренера та футболістів, пише Footboom.

Відео дня

Особливо дісталося капітанові команди Мілану Шкріньяру, а також Томашу Суслову, який має українське коріння. Батько 22-річного хавбека "Еллас Верони" 30 років тому емігрував до Словаччини.

OBOZ.UA наводить цитати від словенських фанатів.

Jozinko: Перший гол - українець спокійно пробиває з району одинадцятиметрової позначки, навколо нього порожнеча 2-3 метри. Де були Шкріньяр та Вавро? Другий гол – гарний пас за спини згаданих вище двох чоловіків. Це повна втрата концентрації.

Razz3 : Нам катастрофічно не вистачає небезпечного нападника, у цій грі ми могли претендувати на нічию.

Stefan Strecka : Два голи - це вина Шкріньяра. Він явно найслабший у цьому матчі, хоч і виступає за ПСЖ. Це катастрофа, а чи не капітан!

1054033: Два голи на совісті Шкріньяра. Спочатку випустив гравця, потім також танцював навколо свіжого нападника.

Pozorovatel : Наші лісоруби забили гол, і перестали грати вирішивши: "тепер ми тільки захищатимемося".

Peter280 : Сьогодні був не футбол, а словацька какофонія у виконанні двох футбольних божевільних: Шкріньяра та Дубравки.

Кele : Для мене найбільшим розчаруванням стали Шкріньяр та Куцка. Уклініння нашого капітана при першому голі – лише вишенька на торті його глобальних провалів у захисті. У грі проти бельгійців він був одним із найслабших, але сьогодні опустився ще нижче.

Jozef : Сучасний воротар контролює гру у всій штрафній площі, але наш голкіпер Дубравка гарний лише на лінії.

Оggir II: Як же я облажався, коли перед грою спрогнозував нашу перемогу з рахунком 3:0.

SS: Наш тренер сказав, що залишився задоволеним грою. У мене немає слів. Я не хочу більше дивитися на цю балакучу команду. За весь другий тайм ми не били по воротах, пропустивши двічі від України. Ми точно програємо Румунії, ставлю на це всю свою пенсію. Словаччина належить до найслабших збірних на Євро. Чудеса, подібні до перемоги над Бельгією, трапляються час від часу, але не щодня.

Funkyman: Ми маємо 11 футболістів без адекватної заміни. По грі з українцями мені запам'ятається Шкріньяр, котрий стоїть на колінах за три метри від суперника. Наш знаменитий воротар, який ухилився від м'яча та звільнив простір, замість того, щоб максимально розтягнутися, збільшити площу та спробувати перешкодити Яремчуку. І украй несимпатичний театр у виконанні актора Суслова.

Anonymny slovak : Суслов зізнався - і я не жартую - що він на чверть є українцем від свого діда по материнській лінії. У Вікіпедії пишуть цікаві речі про його тезку Михайла Суслова.

Mayansoul : У Суслова батько українець. Негайно його депортувати на український фронт.

MarecekPN : Суслов – це катастрофа. Особливо його фол приблизно на 77 хвилині. Я іржав як кінь.

Monotheist : Ласкаво просимо назад у реальність. Типова Словаччина. Ми можемо обіграти відносно сильну Бельгію, а потім трагічно програємо слабкій Україні. Жахливо поганий футбол у нашому виконанні.

Clifton : Наша гра починає набувати словацького виміру. Половинчастість, безладність.

JJ: Це карма наших уболівальників: трясись, переживай, плач!

Lubor1890 : Заслужена поразка. За півгодини гри ми віддали ініціативу українцям. Прикро таким чином перекреслити чудовий результат із Бельгією.

Vseved _: Наші татуйовані лінивці грали як дівчата. Немає якісних замін, відсутність ударів по воротах… Ліга – слабка, уряд – мафія… То чого ви чекали?!

1384780 : Я залишився задоволеним першим таймом, але в другому я не впізнав нашу збірну. Зараз у мене болять очі, а завтра болітиме ще й печінка.

Monotheist : Після футболу, який вчора я побачив у виконанні Іспанії та Італії, сьогоднішня гра мені здалася битвою пенсіонерів. Рівень гри на два класи нижчий, повільний і неповороткий.

2220649 : Ось чого не можу зрозуміти: третину словацьких уболівальників на трибунах носять хокейні майки збірної. У вас правда немає 20 євро на оригінальну бавовняну майку футбольної збірної? Вони продаються у кожній фанзоні та навіть на стадіоні.

Jano : Навіть у цьому матчі було видно, що Україна не здається, як багато хто їм пророкував. Так само і в тій війні: багато хто бачив Україну вже переможеною, але цього не відбувається і не станеться.

Palo : Українці бігали весь матч, а ми або стояли, або ганялися за ними. Не можна грати з усіма до рахунку 1:0. Нашій команді нецікаво грати у футбол, їй цікаво лише захищатись. За такого футболу нам нічого робити в 1/8 фіналу.

Komentar od obcana SR: Я знав, що ми програємо. Але що мене здивувало, то ця присутність на трибунах тисяч українських уболівальників. А тим часом ЄС та НАТО змушують європейців йти воювати на український фронт. Стадіон заповнений українцями, але нема кому боротися за свою країну на батьківщині. "Воїни інтернету".

Namorny kapitan: Окрім іншого, хотілося б знати, як стільки українців потрапило на стадіон?! Хіба їм досі не потрібні візи?

Heavy metal: У перерві з посольства надійшов наказ. У мене немає іншого пояснення такого разючого контрасту між першим і другим таймами.

Ficovid : Що сталося у роздягальні у перерві? У першому таймі збірна грала так, як винна, а в другому її начебто підмінили. Вони надали Україні багато вільного простору... Чи це було зроблено навмисно? Я не розумію.

Кolibrik1954 : У другому таймі наші футболісти зробили багато помилок, зіпсували все, що тільки можна зіпсувати після перемоги над Бельгією. Знову переконався, що ні наших футболістів, ні наших хокеїстів не можна хвалити ніколи, вони відразу втрачають почуття реальності. Якщо вони хочуть покрасуватися, то краще запишіть їх на дискотеку до сільського клубу, яких у нас достатньо!

Lukas23 : Словацька класика. Чемпіони світу після першої гри, а після другої – їдемо додому.

Janpo l: Замість очок - бублик. Нам знову доводиться діставати калькулятори перед грою з Румунією та рахувати варіанти.