"Динамо" у матчі з двома видаленнями пропустило три голи та програло у Лізі Європи. Відео

'Динамо' у матчі з двома видаленнями пропустило три голи та програло у Лізі Європи. Відео

"Динамо" програло у першому турі групового етапу Ліги Європи. Підопічні Олександра Шовковського у номінально домашньому матчі на стадіоні "Фолькспаркштадіон" у Гамбурзі поступилися з рахунком 0:3 італійському "Лаціо".

Поєдинок для киян розпочався катастрофічно. Вже на 5-й хвилині пішла передача до нашого штрафного майданчика, підбір виграли італійці, м'яч підхопив Педро віддав пас на Булає Діа і 27-річний сенегалець, хитнувши Тимчика, відкрив рахунок.

Забивши швидкий гол "Лаціо" не стало форсувати ситуацію, продовжуючи планомірний тиск на українців. Швидкі гості грали персонально у захисті, не дозволяючи приймати нашим співвітчизникам м'яч у районі центрального кола.

На 20-й хвилині через травму задньої поверхні стегна достроково завершив зустріч Себальос. Замість нього на поле вийшов Біловар.

На 27-й хвилині Бущан після дальнього удару Чауна врятував від другого голу, але ненадовго.

На 34-й хвилині Матіас Весіно зробив зрячу передачу на Фісайо Деле-Баширу і нігерієць завдав приголомшливого удару зі штрафного в дев'ятку.

За хвилину "Лаціо" зусиллями Діа зробив рахунок 3:0.

У другому таймі пішов відкритий футбол. "Динамо", якому не було чого втрачати, великими силами пішло вперед, але створювало лише півмоменти.

У свою чергу відповіді "Лаціо" були набагато гострішими та небезпечнішими. В одній із таких атак лише Бущан та штанга врятували українців від четвертого пропущеного м'яча.

На 64-й хвилині замість Ярмоленка на поле вийшов молодий Брагару, але 22-річний півзахисник провів на полі лише 8 хвилин. За допомогою VAR арбітр показав Максиму червону картку за удар по ногах гравця "Лаціо".

На 83-й хвилині рефері вирівняв склади, вигнавши з поля Тиджані Носліна за удар в обличчя Дубінчака.

"Динамо" виступає в одній групі з італійськими "Ромою" та "Лаціо", угорським "Ференцварошем", іспанським "Реал Сосьєдадом", турецьким "Галатасараєм", чеською "Вікторією", німецьким "Хоффенхаймом" та латвійським РФШ.

У другому турі 3 жовтня українці зіграють із німецьким "Хоффенхаймом". Початок о 19:45.