"Динамо" ледь не втратило перемогу в УПЛ через дикий ляп воротаря. Відео

3 хвилини
16,2 т.
'Динамо' ледь не втратило перемогу в УПЛ через дикий ляп воротаря. Відео

Київське "Динамо" обіграло рівненський "Верес" у своєму першому матчі нового сезону розіграшу Прем'єр-ліги. "Біло-сині", які пропускали стартовий ігровий день, у другому турі першості були сильнішими на виїзді – 2:1.

Відео дня

Гості досить швидко відкрили рахунок. Після затяжної атаки м'яч опинився у "десятки" киян Миколи Шапаренка, який з лінії штрафного майданчика закрутив м'яч у дальній кут. Хавбек за півгодини оформив ще й гольову передачу.

Це сталося після того, як динамівці перехопили м'яч на своїй половині поля та розігнали стрімку контратаку. Гравець збірної України отримав м'яч неподалік воріт "Вереса", але бити не став, а відкотив м'яч під удар капітанові Віталію Буяльському. Той із 10 метрів пробив під воротарем – 2:0.

Після перерви гості контролювали гру, але на 61-й хвилині несподіваного ляпу припустився воротар "Динамо" Руслан Нещерет. Вибігши з воріт на перехоплення, він випередив усіх, але влучив м'ячем точно в суперника, від якого м'яч закотився в сітку.

Через 10 хвилин після цього новачок киян Максим Брагару зобов'язаний був повертати команді перевагу у два м'ячі, але не реалізував вихід віч-на-віч. Однак у підсумку "Динамо" довело матч до перемоги та взяло три очки.

Як повідомляв OBOZ.UA, київське "Динамо" за 20 секунд до фінального свистка втратило перемогу в матчі кваліфікації Ліги чемпіонів,