"Динамо" здобуло третю перемогу поспіль в УПЛ. Відео

2,9 т.
'Динамо' здобуло третю перемогу поспіль в УПЛ. Відео

Київське "Динамо" у 5-му турі Прем'єр-ліги України обіграло ЛНЗ із Черкас. Матч на столичному стадіоні ім. Лобановського завершився з рахунком 1:0.

Відео дня

Обидві команди з перших хвилин демонстрували рівну гру. Скромний ЛНЗ абсолютно не соромився свого іменитого суперника, щоразу організовуючи вилазки до воріт Бущана. Атаки йшли на зустрічних курсах і одна з них на 23-й хвилині завершилася порушенням черкащан у своєму штрафному майданчику. Андрій Ярмоленко чітко реалізував 11-метровий.

Через 3 хвилини капітан "Динамо" подвоїв перевагу, проте після перевірки VAR Олександр Шандор скасував взяття воріт, зафіксувавши офсайд.

Поступово перевага господарів ставала дедалі чіткішою. Команда із Черкас великими силами відійшла в оборону, лише зрідка "огризаючись" контрвипадами.

У другому таймі підопічні Шовковського впевнено контролювали перебіг зустрічі, особливо не напружуючись у нападі. ЛНЗ мав кілька напівмоментів, але за 90 хвилин так жодного разу до воріт Бущана і не влучив.

Ця перемога вивела "біло-синіх" із 9 очками на четверте місце у турнірній таблиці УПЛ. Наступну зустріч віцечемпіони України проведуть 14 вересня проти "Зорі".