"Динамо" виграло третій матч УПЛ поспіль після відставки Луческу

'Динамо' виграло третій матч УПЛ поспіль після відставки Луческу

Київське "Динамо" розібралося з харківським "Металіст-1925" на своєму полі в перенесеному матчі третього туру розіграшу Прем'єр-ліги – 4:2. Підопічні Олександра Шовковського здобули вже третю поспіль перемогу після відставки румуна Мірчі Луческу.

Для "біло-синіх" гра розпочалася ідеально. Вже на 11-й хвилині півзахисник Назар Волошин скористався шикарним пасом капітана команди Віталія Буяльського, і вийшовши віч-на-віч із воротарем спокійно відправив м'яч у сітку. У середині тайму 91-й номер киян оформив дубль, вдало зігравши на добиванні після пострілу хавбека господарів Миколи Шапаренка.

На 30-й хвилині харків'янам вдалося забити один м'яч у відповідь завдяки влучному удару Владислава Дмитренка. Проте майже одразу ж форвард "Динамо" Владислав Ванат замкнув подачу від кутового прапора – 3:1. Становище гостей стало критичним, коли другу жовту картку отримав півзахисник Костянтин Бічек.

Після перерви кияни повністю домінували на полі та, здавалося, спокійно доведуть гру до перемоги. Гості були іншої думки і на 71-й хвилині підловили суперника на низці грубих помилок, після яких Андрій Ременюк вразив порожні ворота.

Цей момент надихнув харків'ян, які влаштували облогу штрафного майданчика столичної команди. Але все ж "Динамо" вдалося забити четвертий гол – на 90-й хвилині захисник Максим Дячук скористався знижкою Віталія Супряги і вбив м'яч у сітку з пари метрів.

Перемога дозволила "біло-синім" набрати 25 очок та піднятися на п'яте місце у турнірній таблиці УПЛ.

Як повідомляв OBOZ.UA, матч київського "Динамо" та ужгородського "Мінаю" у 16-му турі УПЛ було скасовано через повітряну тривогу.