"Динамо" обіграло "Зорю" у центральному матчі туру УПЛ. Відео

6,4 т.
'Динамо' обіграло 'Зорю' у центральному матчі туру УПЛ. Відео

Київське "Динамо" у 6-му турі чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі перемогло луганську "Зорю". Номінально гостьовий матч на столичному стадіоні ім. Лобановського завершився з рахунком 0:2.

Відео дня

Незважаючи на те, що у першому таймі обидві команди демонстрували пристойний ігровий темп, глядачі забитих голів так і не побачили.

Київські гравці були набагато ближче до забитого м'яча, але в площину воріт вперше влучили лише перед самою перервою.

У другому таймі "Динамо" продовжило атакувати лівим флангом, і на 67-й хвилині черговий простріл Ваната нарешті став результативним. Відзначився Віталій Буяльський.

На 78-й хвилині Максим Брагару забив свій дебютний гол за "біло-синіх", зміцнивши перевагу.

Ця перемога дозволила підопічним Олександра Шовковського набрати 12 очок та вийти на друге місце у турнірній таблиці, відстаючи від лідера "Олександрії" на один пункт. У "Динамо" гра у запасі.