"Динамо" перемогло 20-разового чемпіона Молдови перед поверненням до України. Відео

2,8 т.
'Динамо' перемогло 20-разового чемпіона Молдови перед поверненням до України. Відео

Київське "Динамо" перемогою завершило підготовчі збори у Туреччині. Підопічні Олександра Шовковського на полі Kaya Palazzo stadium з рахунком 2:0 обіграли 20-разового чемпіона Молдови "Шериф" із Тирасполя.

Відео дня

Усі основні події відбулися у другому таймі. На 58-й хвилині Ванат обіграв голкіпера Силича, з гострого кута відкотив м'яч у центр Буяльському, і Віталій майже з лінії штрафного майданчика відправив м'яч у ворота – 1:0.

Після цього темп гри впав. Усі спроби київських футболістів збільшити рахунок натикалися на міцну оборону молдаван.

Таке тривало до 80-ї хвилини, коли "біло-синім" нарешті вдалося прорвати захист "Шерифа". Вивчаренко протягнув м'яч із чужої половини поля лівим флангом, зробив передачу до центру штрафного майданчика, де Буяльський підіграв Волошину, і той сильним ударом відправив м'яч у кут – 2:0.

"Динамо" – "Шериф" – 2:0

Голи : Буяльський, 58, Волошин, 80

" Динамо " (стартовий склад): Бущан, Вівчаренко, Попов, Міхавко, Караваєв, Бражко, Шепелєв, Буяльський, Кабаєв, Волошин, Ванат

Свій наступний матч "Динамо" проведе вже у Прем'єр-лізі України: 25 лютого проти "Металіста"-1925.

Як повідомляв OBOZ.UA, 16 лютого "Динамо" не змогло здобути перемогу у спарингу на тренувальних зборах у Туреччині перед стартом другої частини сезону. Кияни зіграли внічию з командою найвищого дивізіону чемпіонату Молдови "Петрокуб" із Хінчешті – 1:1.