"Динамо" перемогло у перенесеному матчі УПЛ та очолило таблицю. Відео

'Динамо' перемогло у перенесеному матчі УПЛ та очолило таблицю. Відео

Київське "Динамо" у перенесеній грі 4-го туру чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі перемогло полтавську "Ворсклу". Матч на стадіоні ім. Лобановського завершився з рахунком 3:1.

Гості розпочали зустріч першим номером, постійно атакуючи ворота Бущана. Лише на 15-й хвилині підопічні Шовковського змогли перехопити ініціативу, після чого гра розвивалася за сценарієм "біло-синіх".

На 33-й хвилині Браян Себальйос відкрив рахунок своїм забитим м'ячам за "Динамо", а через 2 хвилини Олександр Караваєв зробив рахунок 2:0.

У другому таймі полтавці змогли відіграти один удар, внісши інтригу в матч, але вирвати нічию їм не вдалося.

На 1-й доданій хвилині Пихальонок оформив остаточний результат.

Ця перемога дозволила "Динамо" набрати 15 очок та очолити таблицю УПЛ. Свій наступний матч столична команда проведе 21 вересня проти "Руху".