"Динамо" втратило перемогу за 20 секунд до кінця матчу у кваліфікації Ліги чемпіонів. Відео

5,2 т.
'Динамо' втратило перемогу за 20 секунд до кінця матчу у кваліфікації Ліги чемпіонів. Відео

Київське "Динамо" втратило перемогу над шотландським "Рейнджерсом" у першому матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Поєдинок на "Арені Люблін" у однойменному польському місті завершився з рахунком 1:1

Відео дня

По перших хвилинах було очевидно, що шотландці є зовсім іншим рівнем, ніж сербський "Партизан", який "Динамо" із загальним рахунком 9:2 пройшло етапом раніше.

Українські футболісти у першому таймі більше володіли ініціативою та заслужено забили гол. На 38-й хвилині динамівці впіймали суперника в перехідній фразі, Йлмаз втратив м'яч, його ніхто не зміг підстрахувати на фланзі, після чого Ванат обіграв захисника і точно віддав на хід Кабаєва. Прострільну передачу точно замкнув Ярмоленко.

На початку другого тайму "Рейнджерс" мав ідеальний шанс забити гол у відповідь, але удар Дессерса головою в неймовірному стрибку відбив Бущан.

Наприкінці матчу українці на мить втратили концентрацію і це коштувало їм пропущеного голу. За 20 секунд до закінчення останньої, 4-ї доданої хвилини Дессерс вибіг з-за спини Попова і зрівняв рахунок.

Матч-відповідь команди проведуть 13 серпня в Глазго. Якщо Динамо здолає і шотландців, то в раунді плей-оф вийде на переможця пари "Зальцбург" (Австрія) – "Твенте" (Нідерланди). При цьому команді Шовковського вже гарантовано груповий етап Ліги Європи.

Динамо Київ Україна – Рейнджерс Шотландія 1:1 (1:0, 0:1)

Голи : 1:0 – 37 Ярмоленко, 1:1 – 90+4 Дессерс.

Динамо Київ – Бущан, Вівчаренко, Михавко, Попов, Караваєв, Пихаленок (Буяльський, 69), Бражко, Шапаренко (Лонвейк, 69), Кабаєв (Брагару, 77), Ярмоленко (Волошин, 77), Ванат.

Рейнджерс - Батленд, Йилмаз, Балогун, Суттар, Таверньє, Райт (так Сілвас Діас, 46), Діоманде (Дауелл, 80), Баррон (Стерлінг, 71), Маккосланд (Чорни, 60), Лоуренс, Дессерс.

Попередження : Таверньє (78), Суттар (84), Дессерс (90).

Як повідомляв OBOZ.UA, поляки Бартош Франківські та Томаш Мусяле, які мали працювати на системі відеодопомоги VAR "Динамо" – "Рейнджерс" потрапили у гучний скандал. Разом із ще одним своїм товаришем вони перебували у стані алкогольного сп'яніння і кудись тягли дорожній знак, що й побачили мешканці міста.