"Динамо" на останніх хвилинах уникло поразки з "Шахтарем". Відео

'Динамо' на останніх хвилинах уникло поразки з 'Шахтарем'. Відео

Київське "Динамо" у 11-му турі зіграло внічию з донецьким "Шахтарем". Поєдинок на столичному стадіоні ім. Лобановського завершився з рахунком 1:1.

З перших хвилин гості захопили ініціативу, притиснувши "біло-синіх" до своїх воріт. "Гірники" домінували, щоразу створюючи небезпечні моменти біля воріт Бущана. Особливо активував Зубков. Після одного з ударів Олександра лише поперечина врятувала "Динамо" від гола.

На 16-й хвилині команда Шовковського зазнала серйозної втрати. У боротьбі із суперником травму задньої поверхні стегна отримав Денис Попов. Замість нього на поле вийшов Біловар.

Попову довелося достроково завершити матч. Джерело: ФК Динамо

"Динамо" мало дуже багато втрат. М'яч буквально не тримався в ногах киян, тоді як "помаранчево-чорні" щоразу накочували свої атаки.

До середини тайму статистика ударів була більш ніж промовистою.

Статистика матчу "Динамо" - "Шахтар"

До кінця тайму столичні гравці змогли трохи вирівняти ситуацію, але до ударів у бік воріт Різника справа не дійшла. Атаки йшли то в один, то в інший бік, при цьому м'яч у центрі поля не затримувався.

Друга половина розпочалася з голу "Шахтаря". Матвієнко в метушні перед чужим штрафним зміг проштовхнути м'яч у рамку.

Майже відразу ж "Динамо" мало чудові шанси зрівняти рахунок, але Волошин після подачі Дубінчака не зміг потрапити до порожніх воріт.

На 60-й хвилині "Шахтар" залишився у меншості. Криськів програв позицію, після чого ззаду стрибнув прямою ногою в ноги Біловару.

Маючи чисельну перевагу "Динамо" кинуло великі сили в атаку, але до 88-ї хвилини змогло лише двічі влучити у ворота, тоді як у суперника було 7 реальних спроб забити гол.

Розв'язка настала на 87-й хвилині, коли Дубінчак забив рятівний гол.

Після цієї нічиєї "Динамо" продовжує посідати перше місце в турнірній таблиці, ділячи його з "Олександрією" (по 26 очок). "Шахтар" – четвертий (20 пунктів).