"Динамо" у матчі з пенальті та автоголом обіграло "Кривбас" в УПЛ. Відео

'Динамо' у матчі з пенальті та автоголом обіграло 'Кривбас' в УПЛ. Відео

Київське "Динамо" у центральному матчі 9-го туру чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі обіграло криворізький "Кривбас". Зустріч на столичному стадіоні Лобановського завершилася з рахунком 2:1.

У цій грі забивали голи виключно підопічні Олександра Шовковського. Вже на 5-й хвилині Валентин Рубчинський із другої спроби пробив голкіпера гостей.

На 25-й хвилині Денис Кузік зіграв рукою у своєму штрафному майданчику і Віталій Буяльський точно реалізував 11-метровий удар.

На останніх секундах першого тайму Тарас Міхавко невдало зіграв після розіграшу штрафного, заштовхавши м'яч у ворота.

У другому таймі йшов тягучий футбол без ударів у площину воріт як від однієї, так і від іншої команди.

Ця перемога дозволила "Динамо" набрати 22 очки та одноосібно очолити турнірну таблицю УПЛ. "Полісся" та "Олександрія" з 20 пунктами ділять друге місце. Четвертим іде "Шахтар" (16 балів).

Турнірна таблиця УПЛ

Як повідомляють OBOZ.UA, футболісти "Полісся" за кожен забитий гол у Прем'єр-лізі отримують 2000 доларів США. При цьому командна перемога оцінюється набагато меншою премією - 650 доларів кожному гравцю.