"Динамо" з розгромом "друзів Москви" вийшло до 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Відео

12,6 т.
'Динамо' з розгромом 'друзів Москви' вийшло до 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Відео

Київське "Динамо" обіграло сербський "Партизан" у матчі-відповіді 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів і вийшло в 3-й раунд. Гостьовий поєдинок на однойменному стадіоні у Белграді завершився з рахунком 3:0. Українські футболісти першу гру виграли 6:2.

Відео дня

Розгромна перемога у першому матчі зіграла свою роль. М'яч більшу частину ігрового часу переміщався у посередньому темпі, кияни не демонстрували жодних позамежних швидкостей, грали за результатами та економили сили на наступного суперника.

Незважаючи на такий енергозберігаючий режим, підопічні Олександра Шовковського вже на 17-й хвилині відкрили рахунок. Українці тікали в контратаку, Волошин віддав на Ваната, той намагався покатити далі на Ярмоленка. М'яч заплутався в ногах сербів, але після рикошету таки опинився в Андрія і капітан "Динамо" не залишив шансів голкіперу.

На 68-й хвилині "біло-сині" подвоїли перевагу. 11-метровий удар реалізував Ванат.

Крапку у зустрічі на останніх секундах поставив Олександр Караваєв.

У третьому турі кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів "Динамо" зіграє проти шотландського "Рейнджерса". Першу гру заплановано на 6/7 серпня. У відповідь відбудеться 13 серпня.

Крім того, "Динамо" гарантувало собі євроосінь - кияни в разі вильоту з кваліфікації ЛЧ гратимуть в ліговій фазі (так тепер називається колишній груповий етап) Ліги Європи.

Як повідомляв OBOZ.UA, перед стартовим свистком першого матчу гравці "Динамо" відмовилися тиснути руку суперника, оскільки серби їздили до Москви на товариські матчі.