"Динамо" забило 5 голів у київському дербі. Відео

'Динамо' забило 5 голів у київському дербі. Відео

Київське "Динамо" здобуло розгромну гостьову перемогу у 10-му турі чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі. На "Оболоні-Арені" підопічні Олександра Шовковського з рахунком 5:1 перемогли земляків із "Оболоні".

Аутсайдер від початку вирішив зіграти з фаворитом у відкритий футбол та поплатився за це. Гості вдало скористалися вільним простором, який їм надали гравці "Оболоні". Вже на 29-й хвилині зусиллями Ваната та Шапаренка "біло-сині" вели 3:0.

У другому таймі феєрія від "Динамо" продовжилась. Внаслідок чого кияни забили двічі, але один раз у свої ворота. Підсумковий рахунок 5:1.

У турнірній таблиці віцечемпіон України з 25 очками займає перший рядок.

Турнірна таблиця

У 11-му турі "Динамо" зіграє з донецьким "Шахтарем". Зустріч відбудеться 27 жовтня у неділю на стадіоні ім. В. Лобановського. Початок о 18:00.

Нагадаємо, що у 9-му турі кияни з рахунком 2:1 обіграли криворізький "Кривбас".