Пенальті та колотнеча. "Динамо" з поразки стартувало у плей-оф Ліги чемпіонів. Відео

Пенальті та колотнеча. 'Динамо' з поразки стартувало у плей-оф Ліги чемпіонів. Відео

Київське "Динамо" програло австрійському "Зальцбурзі" у першому матчі плей-оф Ліги чемпіонів. Номінально домашній поєдинок у польському Любліні завершився з рахунком 0:2.

Зустріч розпочалася у дуже високому темпі. Господарі з перших хвилин постаралися організувати повний контроль за м'ячем, притискаючи українців по всьому полю. Гості важко переходили центр поля, переважно захищаючись на своїй половині, лише зрідка огризаючись контратаками.

На 8-й хвилині "Динамо" мало перший реальний шанс відкрити рахунок, але Ярмоленко заколупався в чужому штрафному майданчику і втратив м'яч.

Ближче до середини тайму "Зальцбург" знову взяв ініціативу, продовжуючи працювати першим номером і на 28-й хвилині відкрив рахунок. Австрійцям дали простір, Мусса Йео обіграв Дениса Попова та віддав на Нені Доргелеса, який легко переграв Бущана.

Кияни діяли на контратаках, але за 45 хвилин так і не зробили жодного удару в ворота. Через використання високого пресингу у "Зальцбурга" виникали розриви між зонами, якими намагалися скористатися підопічні Шовковського.

Після свистка на перерву перед входом у підтрибунне приміщення у Миколи Шапаренка виник конфлікт із Амаром Дедичем, через що виникла невелика колотнеча. За підсумками конфлікту головний арбітр зі Швейцарії Сандро Шерер нагородив обох гравців жовтими картками.

Другий тайм розпочався з пенальті у ворота "Динамо". На 50-й хвилині Олександр Караваєв зіграв у ноги Йео та Мауріц Кьєргор точно реалізував покарання.

Це психологічно зламало український клуб. Київські футболісти почали припускатися помилок, атаки "Зальцбурга" ставали дедалі небезпечнішими і небезпечнішими, але голів глядачі більше не побачили.

На останніх хвилинах віцечеміон України міг скоротити відставання у рахунку, але Попов влучив у штангу.

Динамо Київ Україна – Зальцбург Австрія 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 – 29 Доржелес, 0:2 – 49, пенальті Кьєргор.

Динамо Київ – Бущан, Дубінчак, Міхавко, Попов, Караваєв (Тимчик, 71), Шапаренко, Бражко (Михайленко, 64), Пихаленок, Кабаєв (Супряга, 88), Ярмоленко (Волошин, 65), Ванат (Брагару, 7)

Зальцбург - Бласвіх, Терзіч (ван дер Бремпт, 26), Байду, Піонтковскі, Дедіч, К'єргор (Ратков, 86), Гурна-Дуат (Капальдо, 69), Бідструп, Глух, Йео (Лукіч, 69), Доржелес 69).

Попередження: Дедіч (45+3), Шапаренко (45+3), ван дер Бремпт (77), Дубінчак (81).

Зустріч у відповідь відбудеться через шість днів, у вівторок, 27 серпня. Початок о 22:00.

Як повідомляв OBOZ.UA, у другому колі кваліфікації кияни із загальним рахунком 9:2 розгромили сербський "Партизан" (6:2, 3:0), а в третьому були сильнішими за шотландський "Рейнджерс" (1:1, 2:0) .