"Динамо" зазнало третьої поразки у чотирьох матчах 2024 року. Відео

4,6 т.
'Динамо' зазнало третьої поразки у чотирьох матчах 2024 року. Відео

Київське "Динамо" поразкою завершило свій тренувальний збір у Туреччині. Підопічні Олександра Шовковського у своєму четвертому поєдинку підготовчого етапу до другої частини сезону поступилися одному з найтитулованіших клубів Болгарії "Левськи" – 0:1.

Відео дня

Результат зустрічі вирішив момент у середині першого тайму. На 22-й хвилині захисник софійської команди Патрік-Габріель Галчев проскочив двох динамівців і з 20 метрів потужно вистрілив точно у кут воріт Руслана Нещерета.

Кияни напротязі всього часу до фінального свистка намагалися відігратися, але не змогли цього зробити. Більше того, "Левскі" зобов'язаний був забивати другий м'яч, але болгари не реалізували вихід віч-на-віч під завісу зустрічі.

Таким чином кияни на першому зборі в Туреччині програли три матчі із чотирьох. Результати киян у перших матчах 2024 року:

Свій наступний поєдинок підопічні Шовковського проведуть 8 лютого. Суперниками українців стане "Лієпаї" із Литви.

Як повідомляв OBOZ.UA, півзахисник київського "Динамо" Георгій Цитаїшвілі свідомо відмовився від виступів за національну збірну України.