Визначився переможець чемпіонату України з баскетболу у Суперлізі Favbet

4,1 т.

Баскетбольний клуб "Дніпро" здобув другу перемогу у другому матчі фінальної серії чемпіонату країни у Суперлізі Favbet, вигравши її з рахунком 2:0. На домашньому майданчику підопічні Володимира Коваля обіграли БК "Рівне" з рахунком 71:50 та стали чемпіонами України.

Відео дня

Команди провели дуже нерезультативну першу половину, за підсумком якої Дніпро отримав 7 очок переваги. Але вже після великої перерви гості суттєво додали на обох половинах майданчику. Дніпро повністю контролював темп гри, покращив кидкові показники та виграв протистояння під щитами.

Гості реалізували 40% триочкових (10/25), набрала більше за суперника очок у швидкому нападі та очок другого шансу. Повне домінування в другій половині дозволило Дніпру святкувати перемогу в заключному матчі сезону 2023/24.

Найрезультативнішими у Дніпра стали Роман Бондарчук та Володимир Конєв, які набрали по 15 очок, 10 очок та 13 підбирань в активі у Максима Закурдаєва. У Рівного 14 очок з лави запасних набрав Артем Водолазський, який реалізував 3 з 6 триочкових.

Для "Дніпра" це стало другим чемпіонством в історії. Уперше вони здобули "золото" у сезоні 2019/20, який був перерваний через пандемію коронавірусу.

Суперліга. Чемпіонська серія, матч №2

Рівне, ДЮСШ-4

Рівне-ОШВСМ – Дніпро 50:71 (11:12, 8:14, 19:25, 12:20)

Рівне: Джойнер 11 + 7 підбирань + 4 передачі - 5 втрати, Мочалов 5, Сміт 2, Соловйов 2, Гаскінс 0 — старт, Водолазський 14, Тимощук 8, Чиж 3, Герасимчук 3, Шепелев 2 + 5 підбирань, Кравченко 0, Поносов 0

Дніпро: Бондарчук 15, Конєв 15 + 4 передачі - 4 втрати, Закурдаєв 10 + 13 підбирань, Тимофеєнко 7 + 11 підбирань + 3 перехоплення - 4 втрати, Горобченко 0 — старт, Колдомасов 9, Дубоненко 6 + 5 підбирань, Сипало 6, Сорочан 3, Тарасенко 0, Шкода 0, Вільховецький 0

Нагадаємо, що Дніпро здобув перемогу у першому матчі фінальної серії Суперліги Favbet, перемігши на домашньому майданчику БК Рівного (73:65).