"Дніпро" зазнав поразки в Італії у 4-му турі Кубка Європи ФІБА

399
'Дніпро' зазнав поразки в Італії у 4-му турі Кубка Європи ФІБА

Чемпіон України з баскетболу "Дніпро" зазнав гостьової поразки від італійського Динамо Сассарі у матчі четвертого туру групового раунду Кубку Європи ФІБА. Гра завершилась із рахунком 94:62.

Відео дня

Зустріч розпочалася з ривка італійців 13:2, на що баскетболісти Дніпра гідно відповіли – здобули поспіль 10 очок. Господарі майданчика "закрили" перший період новим ривком – 10-2, продовжили нарощувати перевагу в рахунку під час другої чверті й пішли на велику перерву з різницею +23.

У третьому періоді команда з Італії продовжила методично збільшувати відрив від суперника. Підопічні Володимира Коваля билися на майданчику до кінця – завершальну чверть програли з різницею лише у 1 очко. Динамо було попереду в рахунку протягом усього поєдинку, з кращим відсотком атакувало кільце (49.3% проти 44.1% в дніпрян) та безапеляційно виграло "щит" (49-26 за підбираннями).

Відразу три українці набрали по 11 очок: Володимир Конєв, Ігор Дубоненко та Данііл Сипало. Останній у цей день записав у свій актив дабл-дабл, додавши 11 підбирань.

Вже у четвер, 24 жовтня, дніпряни знову зіграють проти динамівців. Початок матчу – о 21:30 за Києвом. Трансляція буде доступною на сайті ФБУ.

Нагадаємо, минулого туру БК Дніпро здобув свою першу перемогу в основному раунді турніру, здолавши в Лісабоні Спортинг. У перших двох іграх групового етапу українська команда поступилася польському Анвілу та згаданому португальському клубу. Дніпряни через війну в Україні змушені всі матчі єврокубка провести на виїзді протягом жовтня.