"Дніпро" здобув розгромну перемогу у Суперлізі Favbet

1,8 т.
'Дніпро' здобув розгромну перемогу у Суперлізі Favbet

У суботу, 10 лютого, у чемпіонаті України з баскетболу відбувся черговий матч регулярного сезону Суперліги Favbet. У Рівному "Дніпро" здобув впевнену перемогу над "Політехнікою-Галичиною" з рахунком 80:56.

Відео дня

Володимир Коваль дав повністю відпочити в цій грі Михайлу Горобченку та Володимиру Конєву, плюс решта основних гравців Дніпра теж небагато грали, але навіть резервістами лідер чемпіонату контролював гру і спокійно виграв.

Ключовою стала третя чверть, яку Дніпро виграв 27:6 – до того Політехніка-Галичина трималась на достойній відстані, але на останню перерву команди пішли за +36 для Дніпра. В останній чверті Політехніка-Галичина трішки скоротила відставання, чому сприяли 6 реалізованих триочкових.

Найрезультативнішими в матчі стали дніпряни Станіслав Тимофеєнко з 16 очками та Максим Закурдаєв з 15 очками.

Політехніка-Галичина завершить бабл в Рівному матчем проти Запоріжжя, а Дніпро буде протистояти Рівному в центральному матчі тижня.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Рівне, ДЮСШ-4

Дніпро— Політехніка-Галичина 80:56 (21:13, 20:13, 27:6, 12:24)

Дніпро: Колдомасов 2 + 4 підбирань + 5 передач, Сорочан 8 + 5 підбирань, Сипало 10 + 8 підбирань – 5 втрат, Тимофеєнко 16 + 5 підбирань, Закурдаєв 15 + 5 передач – старт; Тарасенко 13, Дубоненко 8, Вільховецький 3, Бондарчук 3, Шкода 2

Політехніка-Галичина: Качанов 7 + 5 підбирань + 5 перехоплень, Смітюх 8 + 6 підбирань, Карпюк 10 + 5 підбирань, Бартоломеєв 8, Сафонов 11 – старт; Путько 5, Станішевський 4, Пашалок 3, Ковальчук 0