Довбик забив дебютний гол за "Рому". Його 7 хвилин не хотіли зараховувати. Відео

13,0 т.
Довбик забив дебютний гол за 'Рому'. Його 7 хвилин не хотіли зараховувати. Відео

Український нападник "Роми" Артем Довбик відкрив рахунок своїм забитим м'ячам за італійський клуб. 27-річний футболіст збірної України відзначився у гостьовій грі 4-го туру Серії А проти "Дженоа".

Відео дня

На 38-й хвилині гості організували довгу атаку. Артем вдало зіграв на добиванні, відправивши м'яч у ворота, проте рефері Антоніо Джіа одразу відмінив гол, зафіксувавши офсайд у одноклубника українця.

Із рішенням головного арбітра виявилися не згодні його помічники на VAR. Після 7 хвилин переглядів Джіа змінив рішення, вказавши на центр поля.

У результаті "Рома" не втримала перемогу, пропустивши на 96-й хвилині. Підсумковий рахунок 1:1. Довбик відіграв 81 хвилину і був замінений на узбека Ельдора Шомуродова.

Як повідомляв OBOZ.UA, Артем Довбик підписав контракт із римською командою на початку серпня. Заради свого переходу наш співвітчизник пішов на божевільний крок, відмовившись від великої суми. З того моменту встиг зіграти у 4 матчах.

За даними ЗМІ, "Жирона" отримає за гравця майже 40 мільйонів євро. При цьому частину цих коштів отримають "Дніпро-1" і датський "Мітдьюланд".

Довбик став справжньою сенсацією минулого розіграшу іспанського чемпіонату. Він перейшов до "Жирони" в серпні 2023 року і відразу завоював місце в основі.

Минулого сезону Артем завоював Трофей Пічічі, який вручається щорічно найкращому бомбардиру іспанської футбольної ліги.

Довбик за 36 матчів Ла Ліги забив 24 голи та віддав 8 результативних передач, що дозволило йому обійти найближчого конкурента Александера Сьорлота з "Вільярреалу".

4 вересня Довбик потрапив до списку 30 номінантів на "Золотий м'яч", який презентував журнал France Football