Епічні ляпи: "Динамо" програло команді з Косова перший матч року. Відео голів

2 хвилини
5,6 т.
Епічні ляпи: 'Динамо' програло команді з Косова перший матч року. Відео голів

Київське "Динамо" у п'ятницю, 26 січня, провело перший матч на тренувальних зборах у Туреччині. Підопічні Олександра Шовковського на тлі важких навантажень на старті підготовки до другої частини сезону поступилися команді "Балкані" з Косова, пропустивши по голу у кожному з таймів, – 0:2.

Відео дня

Столична команда більше володіла м'ячем, але на 20-й хвилині припустилися грубої помилки при виході з оборони. Косовари підловили на неточній передачі біля свого штрафного капітана "біло-синіх" Володимира Бражка, довели м'яч до свого крайнього нападника, який на замаху прибрав захисника Дениса Попова і точно пробив повз воротаря у верхній кут.

"Динамо" ще більше взяло м'яч під контроль, але це ні до чого не призводило. Після ротації у другому таймі на 74-й хвилині кияни знову привезли гол у власні ворота. Цього разу невдало зіграв захисник Владислав Дубінчак, який зачепив м'яч рукою у своєму штрафному майданчику.

"Балкані" реалізували удар із "точки" і досить спокійно довели гру до підсумкової перемоги. Зазначимо, що вже 29 січня команда Шовковського проведе свій другий спаринг – суперником киян буде варшавська "Легія".

Як повідомляв OBOZ.UA, півзахисник київського "Динамо" Георгій Цитаїшвілі свідомо відмовився від виступів за національну збірну України.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!