Франція знову не забила з гри, але обіграла Бельгію та вийшла до чвертьфіналу Євро-2024

2,9 т.

Збірна Франція обіграла Бельгію та вийшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи, який у ці дні проходить у Німеччині. "Галльські півні" у досить нудному поєдинку лише завдяки автоголу вирвали перемогу наприкінці гри – 1:0.

Відео дня

Французи вважалися явними фаворитами, а коефіцієнт на їхню перемогу становив 1,96. Однак підопічні Дідьє Дешама провели черговий невиразний матч на Євро-2024, знову не зумівши забити з гри (за "триколірних" двічі забивали суперники, а ще один гол вони провели з пенальті).

У першому таймі гра проходила із невисоким темпом. Команди довго придивлялися одна до одної і намагалися не ризикувати. Французи мали територіальну перевагу, але їхні суперники досить компактно захищалися.

Найгостріший момент до перерви стався вже у компенсований арбітром час, коли хавбек Орельєн Чуамені з 14 метрів неточно пробив після прориву капітана "галльських півнів" Кіліана Мбаппе.

Після перерви французи за кілька стартових хвилин двічі створили моменти, але удар того ж Чуамені потягнув воротар Бельгії, а форвард Маркус Тюрам із трьох метрів у "рамку" не влучив. Також дві неточні спроби оформив Мбаппе.

На 74-й хвилині захисник французів Вільям Саліба незрозумілим чином відправив м'яч на трибуни ударом з 12 метрів. Результат зустрічі вирішився на 85-й хвилині, коли після удару форварда Коло-Муані м'яч рикошетом від Яна Вертонгена залетів у ворота.

Суперник переможця у чвертьфінальному протистоянні визначиться у дуелі Португалії та Словенії.

Як повідомляв OBOZ.UA, матч 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу-2024 між збірними Німеччини та Данії було перервано на 25 хвилин.