Збірна Франції з футболу забила найшвидший гол в історії. Відео

7,1 т.

Нападник ПСЖ Бредлі Барколя став автором найшвидшого голу в історії національної збірної Франції. 22-річний гравець у 1-му турі Ліги націй у дивізіоні А забив у ворота Італії вже на 13-й секунді матчу.

Відео дня

Італійці розвели з центру поля та встигли зробити кілька передач. М'яч опинився у Джованні Ді Лоренцо, якого запресингував Барколя. Француз зміг перехопити круглий снаряд, втекти від захисників, і влучним ударом відкрити рахунок.

Барколя дебютував за збірну Францію на чемпіонаті Європи-2024, але на турнирі забитим голами не відзначився. Точний удар у ворота Італії став його першим забитим м'ячем в офіційних матчах.

Stats Foot підтвердило, що цей удар є рекордним для Франції.

Варто зазначити, що перемоги цей гол Барколя не приніс. Вже на 30-й хвилині Федеріко Дімарко замкнув розкішну комбінацію італійців.

У другому таймі Фраттезі та Распадорі оформили підсумковий результат 3:1. Це стало першою за 70 років гостьовою перемогою італійців над французами. Востаннє "скуадра адзурра" тріумфувала у Франції 1954 року.