Футболіст збірної України за 14 хвилин оформив дубль у Іспанії. Відео

Український форвард "Жирони" Артем Довбик відзначився двома забитими м'ячами у товариському поєдинку проти французького "Монпельє". Гра в іспанському Лас-Презасі завершилася з рахунком 3:3.

Пропустивши першою "Жирона" зусиллями українця, змогла відігратися на 18-й хвилині. Вигравши силове єдиноборство в Івана Мбаппе, Артем проштовхнув круглий снаряд у ворота.

На 24 хвилині Довбик оформив дубль. Отримавши флангову передачу, український футболіст одним рухом зробив рахунок 2:1.

Раніше OBOZ.UA, раніше Артем Довбик вирішив продовжити кар'єру в іспанській "Жироні", де минулого сезону став найкращим бомбардиром Ла Ліги. 27-річний футболіст уже повідомив своїх агентів, що не розглядатиме пропозицій про трансфер, а має намір допомогти команді вдало виступити в Лізі чемпіонів.

Довбик забив 24 голи у Ла Лізі. Джерело: Girona FC

Довбик за 36 матчів Ла Ліги забив 24 голи та віддав 8 результативних передач, що дозволило йому обійти найближчого конкурента Александера Сьорлота з "Вільярреалу". У норвежця 23 голи за сезон.

Артем Довбик та Віктор Циганков. Джерело: ФК "Жирона"