Скандал дня. Футболісти образилися на рефері та спеціально програли серію пенальті. Відео

5,7 т.

Матч у чемпіонаті Внесуели з футболу між "Каракосом" та "Депортіво Тачира" завершився гучним скандалом. Гравці "Каракоса" спеціально не забили усі пенальті, протестуючи проти дій арбітра.

Відео дня

У 5-му турі "Каракос" зіграв унічию з "Депортіво" (1:1), водночас на 9-й доданій хвилині другого тайму рефері не зарахував гол півзахисника "Каракаса" Еверардо Роуза.

Після перегляду VAR суддівська бригада скасувала взяття воріт. При збільшенні картинки чітко видно, що синя лінія не пов'язана з жодним футболістом. Червона лінія позначає позиції двох представників "Тачіра".

Після гри клуби мали взяти участь у спонсорському турнірі "Кубку Короля брендів". За регламентом переможець визначався виключно у серії пенальті. Результат не впливав на турнірне становище у чемпіонаті та розглядався як окреме змагання.

На знак протесту проти рішень суддів "Каракаса" спеціально пробив усі 11-метрові удари повз рамку. Воротар "Каракоса" також ніяк не намагався врятувати ворота від голу.