Україна вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу з футзалу. Відео

1,9 т.

Збірна України з футзалу вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу, який у ці дні проходить в Узбекистані. На паркеті "Хумо Арена" підопічні Олександра Косенка обіграли команду Нідерландів – 3:1.

Відео дня

Наші футзалісти у дебюті зустрічі намагалися діяти максимально обережно, використовуючи прості схеми, щоб уникнути непотрібного ризику. Україна грамотно оборонялася, не дозволяючи супернику створювати жодних моментів.

Ключовий епізод стався на 6-й хвилині, коли Михайло Зварич після передачі Данило Абакшин відкрив рахунок у грі.

Забитий гол помітно розслабив нашу команду. Гравці втратили непотрібну нервозність, легко відбиваючи атаки суперника. Лише на останні 5 хвилин Нідерланди змогли знайти сили на друге дихання, змушуючи нашого голкіпера Олександра Сухова рятувати ворота.

За хвилину до кінця Петро Шутурма серйозно помилився у захисті, але Мохамед Чих пробачив нас, не влучивши по м'ячу.

На початку другої половини України мала чудові шанси вийти вперед, але Ігор Чернявський не реалізував вихід віч-на-віч.

За кілька хвилин Нідерланди нас покарали, відновивши рівновагу.

Пропущений гол морально не вплинув на футзалістів із України. Вони продовжили атакувати та на 31-й хвилині Андрій Мельник забив другий гол.

На останніх хвилинах нідерландці влаштували справжній штурм воріт Сухова, проте дуже захопилися нападом, втратили м'яч, після чого Мельник оформив дубль.

У чвертьфіналі Україна зіграє із переможцем у парі Іспанія – Венесуела. Зустріч запланована на 25 вересня.

Як повідомляв OBOZ.UA, 21 вересня "жовто-сині" перемогли Афганістан і вийшли до плей-офф чемпіонату світу, який у ці дні проходить в Узбекистані. Матч третього туру групового етапу завершився із рахунком 4:1.

У другому турі мундіалю українці здолали представників Африки з Анголи – 7:2. На старті чемпіонату світу з футзалу наші хлопці з тріском програли команді Аргентини.